7 rzeczy zastępuje Smartphone

10/30/2012 by admin

7 rzeczy zastępuje Smartphone

Nowoczesne smartfony są dalekie od podstawowych telefonów komórkowych z przeszłości. Nie większe niż paczka papierosów, smartphone ma więcej wspólnego z komputera i jest stale wymiana więcej narzędzi i urządzeń, dzięki czemu można podróżować z zapalniczki kieszenie bez utraty wygody.

Książki

Coraz więcej osób są unikając papierowych książek dla e książek, może czytają za pośrednictwem aplikacji na ich smartphone. Podczas gdy bibliofilów może dreszcz na myśl, że drukowane książki staje się przestarzałe, jest niezaprzeczalny, że przechowywanie wielu książek w pamięci telefonu może być bardziej wygodne niż dźwiganie o kilka kilogramów warto wielkości. Fakt że e książki są stosunkowo niedrogie i wiele tekstów domeny publicznej są dostępne nieodpłatnie jest wisienką na torcie.

Mapy

Gone są dni stara się złożyć i rozłożyć papierowej mapy lub drukowanie kierunkach z Internetu - po prostu dotknij aplikacji mapy w telefonie i łatwo można znaleźć się, gdzie jesteś i jak się tam gdzie chce być. Zależności od tego, co smartphone i aplikacji używasz, możesz również pobrać wersję offline map więc możesz skonsultować się z nich nawet na obszarach, które nie mają łączności.

Aparat fotograficzny

Podczas gdy kamera smartphone nie jest substytutem profesjonalne DSLR, to działa dobrze dla przeciętnego człowieka, zarówno pod względem jakości i wygody. Jeśli nosisz smartphone, możesz wziąć zdjęcie albo nagrać krótki filmik, dzięki czemu łatwiej upamiętniasz wakacje, strony, improwizowanych spotkań i inne niezapomniane chwile z życia codziennego.

Odtwarzacz muzyki

Autonomiczny muzyka gracze nadal istnieje, ale chyba jesteś audiofilem z ogromnej fonoteki, jesteś prawdopodobnie nie potrzebują jednego. Nawet najbardziej skromny smartfonów ma app gracz i kilka gigabajtów miejsca; wielu także streaming aplikacji muzycznych, co daje jeszcze większy wybór przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej dla Twojego życia.

Budzik

Smartphone eliminuje konieczność prowadzenia oddzielnych budzik z wami podczas podróży. Można utworzyć wiele alarmów i ustawić je powtarzać codziennie lub w niektóre dni tygodnia, budzenie się alarmować zdrowy wybór lub ulubionej muzyki. Wiele smartfonów automatycznie dostosowuje się do niezależnie od strefy czasowej, znajdziesz się w, zapewniając zawsze budzisz się, gdy masz zamiar.

Pamiętnik

Kalendarz aplikacje zdążyć łatwy wobec utrzymywać ślad od terminów i list zadań do wykonania na smartfonie bez konieczności noszenia pamiętnik papieru lub osobisty Organizator. Jeśli trzeba pamiętać o pewnych informacji, notatek aplikacji uruchomić gama od goły notatniki do organizatorów kompletne informacje, które można łatwo rozwiązać audio, wideo i zdjęcia oprócz tekstu.

Konsole do gier

Smartphone to nie zamiennik do grania w gry na komputerze; przewóz hazard konsole pozostają bardziej potężny i oferują gry, których nie znajdziesz w sklepie aplikacji. Jednakże smartphone gry działa bardzo dobrze dla bardziej Nierozważne użycie i może być doskonałym sposobem przejścia do czasu kiedy masz nic innego do roboty.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net