70 urodziny prezenty i dekoracje

12/17/2011 by admin

70 urodziny prezenty i dekoracje

Osiągając 70 urodziny jest rzeczywiście pewien kamień milowy, i to jest zaszczyt zaplanować imprezę dla kogoś, kto osiągnął jej 70 roku. Zrobić stronę dodatkowych specjalnych wybierając ozdoby i prezenty zalecanie goście przepychając, które docenią gościem honorowym.

Zdjęcie prezenty

Zebrać Twoja rodzina razem podjęcie zawodowego portret rodziny. Mam zdjęcie powiększone i oprawione i przedstawić go do gościem honorowym. Dołączyć małe blaszki do dolnej części ramki z sentymentalny wiadomość jak "My Love You" z roku obchody urodzin.

Zabawne prezenty

Zorganizowanie gościem honorowym robić coś przyjemnego. Jeśli urodziny dziewczyna kocha się zabiegom w spa, kupić prezent token do masażu. Jeśli mężczyzna gościem honorowym jest fanem ogromny baseball, zorganizować wycieczkę do Muzeum lokalnych baseball, gdzie on cieszyć się prywatną wycieczkę.

Ozdoby

Udekorować strony w Gości honor ulubione kolory; Użyj różnych odcieni tego samego koloru, obrusy, kubki, talerze i serpentyny. Czy wyświetlić zdjęcia przedmiotów, które były popularne lub wprowadzonych w tym roku gościem honorowym był ur. Na przykład, jeśli oni byliśmy urodzony w 1940 roku wcielić die cast samolotów lub plakat przedruki obrazów Edwarda Hoppera.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net