Cedrowe drzewa w donicach

04/26/2010 by admin

Cedrowe drzewa w donicach

Cedr (Cedrus spp.) są duże wielkości drzewa z rodziny sosny. Drzewa iglaste, zimozielone mają umiarkowanie szybki wzrost i dostosować się do wielu stref klimatycznych. Odmiany karłowate drzewa iglaste wiecznie zielone jak cedr zrobić bardzo dobrze gdy posadzone w doniczkach i dużych kontenerów przy wejściach, tarasów i pokładów. Doniczkowe cedr również dać dobry efekt na balkonach jako ekran prywatności. Istnieje wiele odmian mały rośnie cedr dobrze przystosowane do uprawy w doniczkach.

Dwarf Japoński cedr

Dwarf Japoński cedr (Cryptomeria japonica 'Kulistna Nana') jest doskonale nadaje się do uprawy w pojemnikach lub doniczki z jego starsze wysokości 2 do 3 metrów, z 4 do 8 stóp rozprzestrzeniania się. Cedr rozwija się zgrabny wzgórek przycinanie i jest wytrzymały w strefach USDA 5 do 7. Dwarf Japoński cedr rośnie dobrze w zakresie pełnym słońcu półcień i posiada regularne wymogów podlewania, więcej w okresach rozszerzone wysoką temperaturę. Roślina ma powolny wzrost i nie produkuje żadnych kwiatów. Zastosowanie ogólne, uniwersalny nawóz na początku wiosny.

Feelin ' Cedar niebieski Deodar

Feelin' niebieski deodar cedr (Cedrus deodara 'Feelin ' niebieski') jest karłem, rozprzestrzeniania się odmiana cedru z atrakcyjnym, niebiesko zielone liście. Feelin ' Blue jest wśród najniżej rosnące Cedry małe z jego pełnej wysokości 2 metrów, z do rozprzestrzeniania 6-foot. Roślina nadaje się do uprawy w doniczkach i ogrodów skalnych i jest wytrzymały w strefach USDA 7 do 9. Feelin ' Blue ma umiarkowany wskaźnik wzrostu i wymóg niskiej wody po ustanowieniu. Rośliny nie wytwarzają żadnych kwiatów i woli rosnąć w obszarach w pełnym słońcu. Pokrój pnący Feelin ' Blue również sprawia, że dobry jako roślina okrywowa do kontroli erozji.

Horstmann's niebieski Atlas Cedar

Horstmann niebieski Atlas cedr (Cedrus atlantica 'Horstmann') jest stosunkowo wyższy cedr karzeł doskonale nadaje się do uprawy w doniczkach do użytku jako tło dla krótszy roślin doniczkowych. Gęsty, zwarty rosnący roślina ma światło igły niebieskie i nieregularne pokrój. Horstmann niebieski Atlas cedr jest bardzo wolno rosnące, ostatecznie dojrzewa do pełnej wysokości 8-10 stóp. Roślina ma wymóg niskiej wody po ustanowieniu i jest wytrzymały w strefach USDA 6 do 9. Horstmann niebieski Atlas cedr jest dobrze dostosowany do użycia w obszarach przybrzeżnych.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net