Christmas present pomysły dla swojej dziewczyny

10/19/2012 by admin

Christmas present pomysły dla swojej dziewczyny

Wprowadzenie

Przejdź do dużych duszek punkty to Boże Narodzenie i kupić swoją dziewczynę, co ona chce a nie to co myślisz, ona potrzebuje. Odebrać te subtelne i nie tak subtelne wskazówki, które ona spada, nigdy nie pozwól na co otrzymujesz ją i czekać na deklaracje "jak czy wiesz!" Boże Narodzenie wieczne fandomu. Oddają ją. Bożonarodzeniowymi. I przede wszystkim dać jej znać, jak specjalne, ona jest do Ciebie.

Słuchać jej

Słuchanie muzyki jest kluczem do jej iść "squeeeeeee!" na Boże Narodzenie, kiedy ona płacz off papier pakowy. Czy dopiero zaczynasz na nowy związek lub byłeś razem przez jakiś czas, będziesz miał pomysł tego rodzaju rzeczy, ona kocha lub jest pasjonatem. Zapomnieć o praktyczne, ale oh tak nudny Rozdrabniacz z go-faster ostrza, chyba że jest jedna rzecz, którą ona marzy o, oprócz możesz oczywiście. Świętować jej styl, jej dowcip, jej osobowość. W skrócie czytać jej myśli. Niemożliwe? Nie tyle, Jeśli słuchasz uważnie.

Raz w życiu doświadczenie

Nie, nie wysłać ją na weekend Speleologia chyba wiesz pokocha go i potrafi poradzić sobie z byciem metra w ciasnej przestrzeni. Bać się śmierci jest nie dobry wygląd. Myśleć o doświadczenia jak jazda konna, rajd samochodów wyścigowych, balonem i jumbo jet symulatory dla kobiety aktywne get-up-and-go, albo za dni degustacja czekolady, spa pampering, sowa obsługi lub zoo prowadzenie. Doświadczenia równe wspomnienia, więc sprawiają, że jeden, że ona zawsze będę pamiętał.

Pozę

Kup swoją dziewczynę sesję przed obiektyw profesjonalny fotograf. Pamiętaj sprawdzić prace fotografa najpierw, jak Twoja dziewczyna nie docenią kiepski jakie ujęcia zrobione przez rote fotograf znudzony lub Wariacje na temat komercyjnych fanaberia fotograficznych. Spójrz na fotografów mody lub portret fotografów, których praca jest innowacyjny i twórczy i wydobywa istotę i indywidualność modeli. Go wszystkie obecnie do albumu zdjęć swojej dziewczyny naprawdę kocha, lub jej dać możliwość wyboru kilku dla oprawione odbitki.

Projektant

Czy to buty, sukienki, spodnie lub kurtkę--na miarę kawałek projektant będzie idealnie pasuje i sprawić by poczuła się jak jeden na milion. Nie musisz iść do Paryża, Mediolanu lub Londyn po całym kraju, młodych projektantów przynoszą świeże nowe perspektywy dla brytyjskiej mody i zawierające kryteria etyczne projektu. Jest to dar, który trzeba Dyskutować ze swoją dziewczyną po raz pierwszy, aby upewnić się, że ona kocha styl projektanta, który stworzy jej specjalny kawałek, ale to może być, że ona już ma jej oko na szczególną gwiazdą nadchodzącego.

Typ wrażliwy

Myśleć dalej dalej Jeśli Twoja dziewczyna jest zaangażowany w humanitarnych. Zakres możliwości za sponsorowanie, wysłanie pomocy lub wsparcia wiosek w krajach rozwijających się jest ogromna i obejmuje wszystko, od finansowania sieci nawadniające wody i wody pitnej, zakup zwierząt gospodarskich, sponsorowanie edukacji i płacić za wolontariuszy do akcji swoje umiejętności z nowej społeczności. Zakup lub sponsorowanie coś w jej nazwę na Boże Narodzenie, w czasie, kiedy tak wiele w świecie ma tak mało, może być jednym z najbardziej przemyślany darów można dać jej.

Namalować tysiąc słów

Kup jej kawałek oryginalne dzieła sztuki, które doceni wartości przez lata. Nie musisz kupować wielkich nazwisk, chyba że Twój budżet może rozciągnąć - oryginalne obrazy artystów wschodzących są dobre inwestycje, jeśli wybierzesz mądrze, i to całkiem fajnie mieć oryginała na ścianie zamiast limitowana edycja wydruku. Może ona jest w rzeźbę, pięknie toczone drewniane miski lub szkliwione ceramiczne, w których przypadku odwiedzenia galerii i sztuki pokazuje z nią w trakcie roku, i utrzymywać twój kłosy przypięty powrót do tego rodzaju rzeczy, które kocha.

Piszę to w dół

Jeśli chcesz, aby twój związek się wycięcie na ziemi to Boże Narodzenie i możesz myśleć ona czuje to samo, podzielić się przemyśleniami prywatnych. Czy twój żołądek flip kiedy idzie do pokoju? Czy kochasz tylko fakt, że można rozmawiać o wszystkim i być ciekawy, zabawny, wyzwanie, wnikliwe? Czy można podziwiać ją za to, co ona osiągnąć w życiu do tej pory? No powiedz jej. Kup książkę o puste strony i zapisać każdy drobiazg się, podziwiam i kocham o niej na własną oddzielną stronę. Gwarantowana zamglone oczy.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net