Chronić skórę tej zimy

05/16/2012 by admin

Chronić skórę tej zimy

Wprowadzenie

Klimat zimowy można poczuć się jak wszystko poza atak na skórę. Zimno może zostawiają cię z skóry suchej, łuszcząca się lub pęknięty i istnieje również problemy, takie jak spierzchnięte usta się martwić. To również czas roku kiedy chcesz być szuka dobrych stron Boże Narodzenie i nowy rok. Ten pokaz slajdów daje wskazówki, jak chronić skórę podczas tych miesięcy zimowych.

Nawodnienie

W ten sam sposób chronić skórę przed słońcem Latem warto zadbać o to w okresie zimy. Jak już powiedzieliśmy, zmiana klimatu może produkować pęknięty i suchej skóry. Z tego powodu to jest istotne, że pobyt właściwie nawodniony. Pamiętaj, aby pić dużo wody, nawet jeśli nie może czuć się szczególnie spragniony w zimnie.

Pić innych płynów w okresie zimowym

To także należy pić cieczy innych niż woda zimą. Przygotowywanie soków z owoców takich jak pomarańcze, mandarynki i grejpfrutów daje witaminę C potrzebne do ochrony zewnętrznej powłoki. Jeśli pijesz tych płynów na bieżąco, zauważysz, że Twoja skóra będzie zacząć wyglądają zdrowiej w tak krótkim czasie.

Owoce do odżywiają skórę

Jeść owoce takie jak kiwi, truskawki, jabłka, pomarańcze i mandarynki również pomoże chronić skórę przed zimnem. Może zawierać owoce jako część swojej płatki śniadaniowe i używać go w sałatki i desery. To także pomoże Ci pozostać zdrowym podczas wakacji okresu, gdy istnieje wiele niezdrowych pokusy w ofercie.

Nawilżające

Używać kremy nawilżające, aby przeciwdziałać środowiskowe czynniki szkodliwe dla skóry. Jest to niezbędne, aby uniknąć suchość skóry w miesiącach zimowych, gdyż może to doprowadzić do pęknięcia i przedwczesne starzenie się. Kupię kremy, które zawierają również witaminy C, jako to z kolei pomaga produkcji kolagenu, który jest ważnym elementem dla gojenia się skóry.

Pielęgnacja dłoni

To jest pewne, że skóra na twarzy jest najbardziej zauważalne obszar dotknięte na zimno. Jednak to nie tylko ten obszar, który trzeba zachować szczególną opiekę zimą. Nie należy zapominać, że inne części ciała, takie jak ręce, również są narażone na zimno i mogą wykazywać oznaki przedwczesnego starzenia się.

Zmniejsz centralnego ogrzewania

Nadmiar ciepła mogą również uszkodzić skórę i należy obniżyć temperaturę centralne ogrzewanie jeśli to możliwe. Spróbuj umieścić na kilka więcej warstw odzieży przed podkręcenie ciepła i dobra jakość zamknięty oznacza, że można pozostawić wyłączone przez noc.

Uniknąć naprawdę gorące prysznice i wanny

Wielu ludzi lubi mieć gorący prysznic lub kąpiel w zimie jako sposób walki z zimna. To nie jest złe, aby usiąść i zrelaksować się w gorącej kąpieli, ale niektórzy ludzie uruchomić wody zbyt gorąco i nie sobie sprawę ze szkód, które można zrobić, aby ich skóra. Najlepszą radą jest aby wybrać umiarkowane temperatury.

Usta

Skóra na ustach jest bardzo delikatny i nie należy zapominać ją chronić. Usta może łatwo stać się suche i popękane i to może nawet spowodować krwawienie. Zaleca się używać zimowych balsam z aloe vera, jak to pomoże walczyć suchość. Powinno się również używać szminki, który zawiera nawilżający.

Kompletna Pielęgnacja

Dobre odżywianie jest podstawą świeższy wygląd skóry bez względu na porę roku to jest. Jednak oprócz nieomylności zdrowej diety, pielęgnacji skóry może być uzupełniona przy użyciu Maseczka do twarzy, który przywraca PH skóry. Istnieją również maski, które mogą przywrócić komórek skóry. Istnieje wiele komercyjnych lub domowe opcji dostępne, więc po prostu wybrać jeden, który jest najlepszy dla Twojego typu skóry.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net