Co to są składa paliw kopalnych?

03/04/2013 by admin

Co to są składa paliw kopalnych?

Powstawanie paliw kopalnych miały miejsce w okresie karbonu, miliony lat przed pierwszym dinozaury przemierzały ziemię. Paliwa kopalne są rozłożone szczątki pochowano roślin i zwierząt, które żyły miliony lat temu. Ich szczątki rozłożona zwrócił się do węgla, ropy naftowej lub gazu ziemnego na podstawie kombinacji rośliny i zwierzęta, czas pochowane, ciśnienia i temperatury podczas rozkładu.

Podstawy

Węgiel jest głównym elementem, z których składają się wszystkie paliwa kopalne. Jak prehistoryczne rośliny i zwierzęta rozłożony, zostawili ich węgla za, przyczyniając się do stworzenia paliw kopalnych. Niektóre rozłożony na ląd, gdzie zostali pochowani w tysiącach stóp z błota, piasku i skał, podczas gdy inni zatonął na dno oceanów, rzek i bagnach, gdzie rozpoczął stos na piasku, gliny i rock. Resztki substancji był nazywany torfu. Jak więcej warstw skał i osad ułożone na górze, wagi i ciśnienia wyciska torf do uwolnienia cieczy, które w końcu zwrócił się do węgla, ropy naftowej i gazu ziemnego.

Węgla

Węgla powstały z rozkładu pozostałości drzew, roślin i paproci 300 do 400 mln lat temu. Hotel składa się z węgla, wodoru i tlenu, a także różnej ilości siarki. Złóż węgla, które powstały na bagnach południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych zostały pokryte przez morskie które zawarte dużych ilości siarki. Jak woda, później wyschło po lewej resztki siarki za w węglu. Jednak innych złożach węgla mają trochę siarki, jak powstały w słodkowodne bagna. Istnieją trzy rodzaje węgla; Antracyt, która zawiera największą ilość dwutlenku węgla; Węgiel brunatny, który zawiera bardzo mało węgla, ale większe ilości wodoru i tlenu; i bitumicznych, który zawiera umiarkowane ilości dwutlenku węgla.

Olej

Oleju składa się z atomów węgla i wodoru. Naukowcy uważają, że olej powstały z rozkładu malutki morze stworzeń zwanych okrzemek, które spadły na dnie morza, gdzie pochowano pod warstwami skał i osad. Ciśnienie od warstwy skał i osad wyciska okrzemki, a bakterie i ciepła gotowane i złamał je do postaci gruba czarna substancja, jaką znamy dziś jako olej.

Gaz ziemny

Gazu ziemnego powstały również od okrzemków w oceanie. Gazu ziemnego powstaje poprzez proces podobny do tego z oleju. Jednak, aby formularz gaz ziemny, rozkładających się okrzemki były przedmiotem dalszego nacisku i ciepła pod dno morskie. Gazu ziemnego składa się z metanu, związek chemiczny wykonane z węgla i wodoru. Zazwyczaj znajduje się w okolicach obszarów, gdzie znajduje się olej.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net