Definicje części ciała świni

03/12/2011 by admin

Definicje części ciała świni


Świnie są wszechstronne zwierząt. Może podnieść je do żywności, dom lub gospodarstwo domowych lub hodowli. W związku z tym świnie mają części ciała podobne do obu anatomii i żywności.

Głowa

Głowy wieprzowej zawiera uszu, oczu i szyi. Ich nos nazywa pyska. Poniżej pyska jest podgardle. Kości podbródek jest częścią kości szyjki znajduje się między łopatkami.

Nogi

Przedramienia jest częścią przedniej nogi powyżej kolan. Nogi ma również kolana, palców i śródręcza. Nadgarstki jest powyżej palcami. Stawu w tylnej nodze, który pochyla się nazywa stawu skokowego.

Przód

Ramię jest w górnej części tylnej powyżej nogi. W kieszeni łokcia jest powyżej przedramienia za ramię.

Bliskim

Świnie mają plecy, boki i brzuch. W górnej części pleców jest schab. Przednie skrzydło lub przednie żebra jest obszar brzucha za przednie nogi.

Wstecz

Górnej części nad ten w tył nogi nazywa zadu, który ma ogon za nim. Poniżej zad jest szynka. Za żebra zbliża się ten w tył nogi nazywa tylne skrzydło. Za tylne skrzydło bezpośrednio przed tylną nogę jest zahamować stawów i mięśni.

Kawałki mięsa

Definicje części ciała świni


Tyłu głowy na przedniej górnej części ciała jest ostrze ramię. Poniżej tarczy ramię jest ramię ramię. W górnej części tułowia świnia jest nazywany schabu. Pod Lędźwie z przodu są żeberka. Sekcji brzucha za żebra nazywa się po stronie. Powierzchni tylnej nogi jest szynka.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net