Dinozaur gry akcji

08/29/2012 by admin

Dinozaur gry akcji

Dinozaurów ziemi miliony lat temu, ale utrzymują się w postaci popularnej rozrywki, czy to dzieci ulubionym Barney, znaków kultowych filmów jak Godzilla lub dinozaury ukazanych w powieści "Jurassic Park" Michael Crichton i adaptacje filmowe. Dinozaurów fani szukają zabawy zorientowany na działanie można grać w stylu arcade gry umieszczając je w środku bitwy dinozaurów i wyzwania.

Bitwa gigantów: Dinozaury

Dinozaury walczą inne dinozaury aby zapewnić przetrwanie gatunku w Ubisoft "Bitwa o Giants: dinozaury," dostępne na platformie Nintendo DS. Gracze wybierają z ponad 20 gatunków, które obejmują rodzin dinozaurów takich jak "Ostra drapieżników," "Żarłocznych drapieżników," "Rogatego Territorials," "Długie szyje," "Potężne zbiorniki" i "Dowcipny padlinożerców." Wcześniej w grze, zbierać skamieniałości i jaj, ten ostatni, który możesz zdobyć pokonując przeciwników. Fani mogą odegrać mini-gry na oficjalnej stronie "Bitwa gigantów: Dinozaury". Entertainment Software Rating Board (ESRB) oceniane gry "E" dla każdego wieku 6 oraz starszych.

Dino Run: Escape zagłady

Dinozaury spróbuj prześcignąć wulkaniczną zagładą po katastrofie planetoid w "Dino Run: uciec wymierania," dostępne w miejscach jak Silvergames. Patrząc na sanktuarium, Gracze zbierają jajka do zachowania gatunku i zarobić DNA do zbierania "Super jaja." Naciśnij "Lewym" i klawisze strzałek, aby przenieść "Prawo", "" strzałka w górę skakać i strzałki "W dół" do kaczki i jeść mniejsze stworzeń na ziemi. Naciskając klawisz "Shift" zapewnia zwiększa prędkość od czasu do czasu. Graczy awansuje do następnego poziomu, jeśli one dotrzeć do końca poziomu i uniknąć coraz przeradza się w strumieniu zagłady.

Dino Strike

Dinozaur bitew człowiek w Zoo gry Inc. "Dino Strike," dostępne na konsolę Nintendo Wii. Gracze używają broni takich jak kusze, karabiny maszynowe, pistolety i przepiłowany-off strzelby podczas walki następujących gatunków dinozaurów: ankylozaur, Dilofozaur, pterodaktyla Raptor i Tyrannosaurus Rex. ESRB oceniane gry "T" dla nastolatków w wieku 13 i starszych.

Groar

Dinozaury łodygi graczy na wyspie w "Groar," znaleziono w miejscach takich jak wyścigu gry Online. Patrząc się na portalu, który pomoże im uciec, graczy naciśnij klawisz "W", aby przyspieszyć ich samochód i "S" do hamulca lub odwrócić. Naciskając klawisz "A" i "D" obraca ciężarówka, lewo i prawo, odpowiednio. Użyj myszki, aby celować broni w dinozaury i lewy przycisk myszy, aby strzelać. Zdobywają doświadczenie poprzez zbieranie monet i strzelanie wrogów. Po zdobyciu wystarczająco dużo doświadczenia, iść do garażu i odblokować zmodernizowane tarcze i broni.

Epoka lodowcowa: Era dinozaurów

Gracze odkrywają świat dinozaurów pod lodem w Activision Inc. "Epoka lodowcowa: Dawn of dinozaur," dostępne dla Nintendo DS, Nintendo Wii, PlaySation 2 i 3, Xbox 360 i Windows platform. Na podstawie 2009 filmu o tej samej nazwie, gra pozwala graczom do walki lub uruchomić od dinozaurów, zwiedzanie jaskiń i dżungli i roll jaj do bezpieczeństwa, wśród innych zadań. Wcielasz się w jednego z sześciu bohaterów z filmu, tym mamut Maniek i leniwca Sida ziemi. ESRB oceniane gry "E10 +" dla osób w wieku 10 i starszych.

Jurassic: Hunted

Broni i przeżycia ekspertów Craig Dylan wraca w czasie i napotyka dinozaurów w Activision Inc. "Jurassic: The Hunted," dostępny dla platform Nintendo Wii, PlayStation 2 i 3 i Xbox 360. Jak Dylan graczy wchodzi osnowie czasu, biorąc je z powrotem do epoki dinozaurów, gdzie walki dinozaurów, obronę barykady i oczyść broni w wysiłkach, aby powrócić do obecnego świata. ESRB oceniane gry "T" dla nastolatków w wieku 13 i starszych.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net