DIY brukarz kroki

04/18/2010 by admin

DIY brukarz kroki

Brukarz kroki dodać elegancki wygląd na solidne struktury. Najtrudniejszą częścią budowy nawierzchni kroków jest tworzenie poziom i stabilny podpowierzchniowych Brukarze. Bloków cementowych i właściwe przygotowanie zapewniają stabilną powierzchnię. Brukarze instalacja następuje ten sam proces jak instalacja Brukarze nad istniejącymi betonu po bloczków betonowych są na miejscu. Poświęcenie czasu, aby prawidłowo ułożyć plan czynności i zapewnia, że ostateczna struktura pozostanie stabilny i wytrzymały na lata.

Instrukcje

Planowanie i przygotowanie

• Wykopy 3-cal dla obszaru schodów. Kompaktowy z ziemi strony manipulacje, który jest długi słup z szerokim, metalowe podstawy i uchwyty na stronie, że slam do ziemi.

• Budować to betonowa wieża o ścianę struktury. Zmierz odległość od górnej części wieży do podstawy struktury lub przedpokoju. Odległości powinny być równe lub nieco większa niż wysokość Brukarze plus 1 cal na bazie żwir i 1/4 cala do zaprawy. Regulacja głębokości otworu, potrzebne do uzyskania odpowiedniej wysokości wieży.

• Wlać 1-calowe warstwy kruszone żwir wzdłuż podstawy otworu. Kompaktowy żwir. Sprawdź na poziomie warstwy na boki i z przodu do tyłu. Dostosować w celu uzyskania powierzchni płaskich, gładkie i poziomu. Odbudowę wieży betonu. Odległość od górnej części wieży do podstawy struktury powinny być wysokości Brukarze plus 1/4 cala minimalne. Regulacja głębokości kruszywo żwirowe podstawy, w razie potrzeby.

• Układanie schodów podstawowe struktury z bloczków betonowych. Budować dolnym rzędzie pierwszy i wyprostowany dodatkowe wiersze do góry tak, aby każdy krok. Naciśnij każdego bloku mocno z sąsiednich bloków.

• Miejsce Brukarze pionowo i dosuń twarz każdego kroku z zwis na każdej stronie równa wysokości brukarz. Oznaczyć Brukarze i wyciąć je tak, że krawędź cięcia nawierzchni jest równo z górnej części każdego kroku. Zostawić Brukarze w miejsce przed oblicze każdego kroku.

• Ułożyć bruk na strukturę aby kroki. Zostawić zwis na każdej stronie równa wysokości Brukarze plus 1 cal. Kroki powinny zwis pionowe Brukarze 1 cala. Wyciąć Brukarze, tak aby pasowały struktury.

• Usunąć wszystkich Brukarze trzymając je zorganizowane przez ich pozycji na schodach.

Układanie Brukarze

• Mieszanki zaprawy i woda w wiadrze do konsystencji masła orzechowego.

• Zaprawy rozprzestrzeniania się na plecach pełny Brukarze na głębokość 1/4 cala. Naciśnij Brukarze na stronach betonowego zaczyna wzdłuż podstawy i pracy po bokach. Wyciąć Brukarze tak, by dopasować strukturę. Krawędzie Brukarze powinny być równo z twarzy i topy każde konkretne kroku. Dotknij Brukarze z gumowym młotkiem do zapewnienia, że każdej nawierzchni jest równo z sąsiednich Brukarze.

• Zaprawy rozłożonych na plecach Brukarze cięte twarzy każdego kroku. Naciśnij przycisk Brukarze w miejsce, tak, że każdy brukarz jest równo z sąsiednich Brukarze.

• Zaprawy rozprzestrzeniania się na plecach Brukarze na wierzch każdego kroku. Brukarze miejsce z cięcia Brukarze dociskany pionowego tylnej części każdego kroku. Zostaw 1-calowy zwis na każdym boku i przodu każdego kroku. Praca z najwyższym stopniu do dołu.

• Zezwalaj na zaprawy do wyschnięcia na 24 do 48 godzin przed dopuszczeniem do ruchu pieszego.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net