Głośniki kompatybilne z ostre TV

01/13/2011 by admin

Głośniki kompatybilne z ostre TV

Ostrych sprawia, że niektóre telewizory LCD najwyższej jakości na rynku tym Sharp Aquos. Jednakże dźwięk jest niemal równie ważne jak jakość obrazu, jeśli chodzi o system rozrywce. Istnieje wiele różnych rozmiarów i Marek głośników, które można zakupić w które będzie działać dobrze z telewizora ostry.

Ostre głośnikowy SoundBar HT-SB500

System głośników SoundBar HT-SB500 ostre jest wykonany specjalnie dla telewizorów Sharp. 3.1-kanałowy system jest pojedynczą jednostkę, która siedzi na poziomie powyżej lub poniżej telewizji. Ten duży, długi kawałek sprzętu składa się z centrum, lewym i prawym głośniku. Oferuje on SRS TruSurround HD dźwięk i prawy i lewy RCA gniazda na każdej stronie, tak, że mniejsze głośniki można podłączyć do strony paska dźwięku. Cena detaliczna to system głośników jest około £227.5 od września 2010.

System głośników Microlab High Fidelity 5.1 Surround

System głośników Microlab High Fidelity 5.1 Surround można podłączyć do Sharp telewizji przez 99-watowy wzmacniacz. Te głośniki oferują dźwięku 5.1 i mogą być podłączone do wielu różnych standalone wzmacniacze. Tam jest 5,25 calowych Ekranowane magnetycznie subwoofera, który dostarcza ciężki bas. Głośniki satelitarne są również małe i łatwo ukryć w pokoju, a jednocześnie minimalizować zakłócenia. Zdalne sterowanie przyjechał rezygnować ten mówca system, dzięki czemu może być obsługiwane skutecznie z daleka i ukryte.

Bose CineMate

Bose CineMate jest jednym z najprostszych systemów głośnikowych podpiąć do Sharp telewizji jak istnieje tylko kilka głośników dołączyć i bez bałaganu kabli lub skomplikowane instrukcje. Z dużych subwoofer, który jest również znany jako moduł Acoustimass, istnieją tylko dwa duże głośniki przednie, które można podłączyć wyłącznie na telewizor, odtwarzacz DVD lub wzmacniacz z cztery połączenia szybkie i łatwe. Poziom głośności, kanały i ustawień może być także kontrolowany z pilotem, który jest dołączony do systemu głośników.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net