Instrukcja napełniania kartridży HP 21 idealna 22

08/06/2016 by admin

Instrukcja napełniania kartridży HP 21 idealna 22


Czarny atramentowy HP 21 i HP 22 trójkolorowy atramentowy może być łatwo napełnić tak długo, jak masz odpowiedni wkład zestawów i odpowiednią ilość strzykawki. Wkłady można podawać z atramentu, który następnie nasyca gąbka wewnątrz pojemnika. Gdy gąbka jest nasycone, drukarka równomiernie można wymusić atrament się na papierze.

Instrukcje

1 Zdejmij etykietę na kasetę.

2 Znajdź otwór, który jest pod spodem etykieta. To jest taka dziura gdzie będzie wprowadzić swój czarny atrament ze strzykawki.

3 wypełnić swoje strzykawki 5 ml czarnego tuszu. Nie należy używać więcej tuszu, bo kasety można tylko wypierać tyle atramentu w czasie.

4 wpłaty czarnym tuszem do otworu w Twojej kasety ze strzykawki.

5 wymienić etykiety. Jeśli nie można zastąpić etykiety, kasety jeszcze wydrukuje się bez niego.

1 Zdejmij etykietę na kasetę.

2 zlokalizować otwory pod spodem etykieta. Istnieje pięć otworów. Istnieje jeden otwór, który siedzi sam w górnej części pojemnika i dwie kolumny z dwóch otworów pod nimi. Każdy kolor tusz muszą być zdeponowane into konkretnych dziurę.

3 wypełnić każdy z trzech strzykawki 5 ml każdego koloru. Nie wypełnić sam strzykawka z więcej niż jednego koloru.

4 wpłaty Twoim strzykawki wypełnione amarantowego atramentu do otworu bardzo top, centrum. Depozyt strzykawka żółty atrament do górnego otworu po lewej stronie. Depozyt cyjan strzykawki do górnego otworu prawej.

5 wymienić etykieta nad otworami.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net