Jack gospodarstwa używa

11/02/2010 by admin

Jack gospodarstwa używa

Jack gospodarstwa jest wszechstronnym narzędziem, który został pierwotnie zaprojektowany do pomocy rolników i farmerzy z różnych zadań. Oryginalne gniazda została wniesiona na rynek w roku 1905 przez Bloomfield Manufacturing Company. Firma, teraz nazywany Hi-lift Jack firmy, nadal buduje gniazda dzisiaj pod nazwą "Hi Lift Jack." Wiele firm oferuje obecnie kopie tych gniazd.

Podnoszenia

To może wydawać się oczywiste, że gniazdo gospodarstwo można podnosić rzeczy, ale należy zauważyć, że ten ma szczególne cechy, które sprawiają, że bardziej skuteczne w ten zadanie niż inne narzędzia. Podnoszenia ramienia tych gniazd można obniżyć do wysokości zaledwie 4 1/2 cala. Para to z całkowitą wysokość 60 cali i możesz mieć Jacka, który będzie zmieścić się pod pojazd zatrzymany, a następnie zebrać wystarczająco wysoki, aby umożliwić materiał do umieszczenia pod koła pojazdu. Gniazda te mają ogromne po z off-road miłośników bo mają reputację niezawodności w bardzo trudnych warunkach.

Przylacza

W przeciwieństwie do konwencjonalnych urządzenia dźwigowe jack gospodarstwo może działać jako ręcznie napędzane wciągarki. Jest to kolejny powód, który te gniazda są postrzegane tak często na off road platform. Te gniazda są góry zacisk przeznaczone do przechowywania łańcucha lub Strzemię i gania wspornik, że przywiązuje do podnoszenia ramienia. Pozwala to operatorowi dołączyć gniazda w obiekt bryłowy i, poprzez prowadzenie obsługi wyciągu, wciągarki pojazdu się.

Rozrzutnik

Konstrukcja ich podnoszenia ramienia i kształt ich najlepsze zacisk gniazda może służyć do rozprzestrzeniania materiału od siebie. W sytuacji awaryjnej można gniazda we wspieraniu Ekstrakcja z pojazdu. Gniazda te można łatwo pomóc uratować życie w sytuacji z udziałem pojazdu Osaczeni.

Szermierka

Jack gospodarstwa znalazł po tych, którzy budowy i naprawy ogrodzenia. Ramię dźwigu może być dołączony do płotu wyciągnąć nawet ścisły post od podstaw. Jack w tej akcji wspomaga o szerokiej podstawie, że nie kopać w ziemi. Jack gospodarstwa można dołączyć również między sekcją ogrodzeniem z drutu i płotu. Jack jest następnie używana do ciągnięcia ogrodzenia mocno, jak to jest ponownie przymocowana do postu.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net