Jak czyścić bronią włócznia

06/03/2012 by admin

Jak czyścić bronią włócznia

Włócznia broń musi działać w środowisku pamiętliwy. Słoną wodę jest bardzo żrący i będzie zbierać swoje żniwo na wszystkie rzeczy mechaniczne. Kontrola i czyszczenie pistoletu włóczni jest ważne, jeśli można oczekiwać, że działają na dnie oceanu. Jest to frustrujące, aby mieć duże ryby w kolejce, gotowy do strzału, tylko do pistoletu włócznia nie działać z powodu niewłaściwego utrzymania. Dbać o swój pistolet włócznia i będzie gotowe, gdy stwierdzisz, że duże ryby.

Instrukcje

• Bezpośrednio po użyciu, spray bronią włócznia dokładnie z kranu wody z węża ogrodowego. Używać wysokiego ciśnienia i upewnij się, że woda dociera do wszystkich części broni, włócznia. Umożliwić pistolet do wyschnięcia na słońcu, aż cała woda wyparuje.

• Skontrolować gumki na wszelkie pęknięcia lub wady. Zastąpić zespoły, jeśli znajdują się wszelkie pęknięcia lub wady. Spray zespołów z silikon spray, a następnie pocierać spray z suchą ściereczką. Podczas inspekcji zespołów, zwrócić szczególną uwagę na punkty mocowania i również sprawdzić przewód nocking do żadnych oznak zużycia.

• Sprawdź, czy odbiornik do noszenia i prawidłowego działania. Spryskać WD40 zewnętrznej i wewnętrznej odbiornika. Oprócz smarowania mechanizm wyzwalacza i bezpieczeństwa, WD40 zastąpi również wody wewnątrz odbiornika.

• Sprawdzić czas na wszelkie pęknięcia, ostre krawędzie lub odłamki. Naprawy wady wykryte i lekko piasku wszelkie szorstkie krawędzie. Pocierać drewna Olej tungowy co drugi miesiąc aby pomóc zachować drewna.

• Kontrolować włócznie Prostoliniowość i oznak rdzy. Sprawdź nockę nacięcia i haczyka na uszkodzenia. Lekko piasek rdzawe plamy i przetrzeć wał cały włócznia WD40. Przechowywać broń włócznia słońca.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net