Jak dbać o alii fikus

11/22/2010 by admin

Jak dbać o alii fikus

Figowiec jest przystojny roślina wnętrze z grube, błyszczące liście i atrakcyjny, treelike kształt. Figowiec obejmuje kilka odmian z podobnych rosnące wymagania. Ficus odmian należą Ficus benjamina, znany również jako rys. płaczu i Ficus elastica, również znany jako drzewa kauczukowego. Figowiec maclellandi jest nowa odmiana ficus, powszechnie znany jako Ficus "Alii." Figowiec Alii jest podobny do innych ficus odmian, ale z liści oliwek kolorowe Alii są dłuższe, wąskie i wskazał.

Instrukcje

• Umieścić swoje Alii w umiarkowanym na jasne światło. Unikać bezpośredniego światła słonecznego z gorących windows, które mogą palić rośliny.

• Woda Alii przy górnej części gleby czuje się nieco suche. Wodne rośliny, za pomocą ciepłej wody, aż woda biegnie przez otwór odwadniający. Wylać wody pozostając w spodku drenaż po 5 do 10 minut. Nigdy nie pozwoli gleby się rozmoczony i nigdy nie pozwolić jej się suche kości.

• Zapładniania twój Alii co trzy do czterech tygodni wiosną i latem, tak długo, jak roślina jest uprawy i produkcji nowych liści. Użyj płynnych nawozów dla rośliny rosnące w pomieszczeniach, które zostały rozcieńczone do pół siły. Stopniowo spadać nawozu w jesieni i całkowicie wstrzymać nawóz zimą.

• Wykończenia Figowiec z sekatorem dowolnym momencie jeśli trzeba kontrolować wielkość roślin. Cięcia łodygi powyżej liści lub macierzystych. Usunąć martwe gałęzie lub słabego wzrostu.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net