Jak do gięcia blach ze stali nierdzewnej

08/07/2016 by admin

Jak do gięcia blach ze stali nierdzewnej


Chrom i nikiel dać stali nierdzewnej odporność na plamy i przypisują twardość metalu. To dodaje, że twardość wzrasta ilość siły potrzebne do umieścić zakręcie na blachy ze stali nierdzewnej. Jak ty gięcia blach ze stali nierdzewnej zimnej strefy zginać twardnieje, zwiększając ilość ciśnienie wymagane do zakończenia zakrętu. To sprawia, że gięcie stali nierdzewnej z wspólnych narzędzi ręcznych trudne i hamulec blachy często jest wymagane, chociaż jedną technikę do zginania stali nierdzewnej przy użyciu narzędzi ręcznych działa dobrze na krótsze długości łuków.

Instrukcje

Mark arkusza

1 pomiar i oznaczyć miejsce zgięcia wzdłuż jednej krawędzi blachy ze stali nierdzewnej z tasmy i Szydło. Umieścić znacznik drugi zakręt na krawędzi blachy ze stali nierdzewnej równolegle do krawędzi, które tylko zaznaczone.

2 umieścić na okulary ochronne.

3 znacznika środka zakrętu lokalizacji przez ustawienie spiczastym końcem centrum punch na każdy znak i uderzenia z tyłu punktak przy pomocy młotka.

Zgiąć arkusz

1 wcisnąć mocowania uchwytów liść od siebie, aby podnieść mocowania liści.

2 slide oznaczone blachy nierdzewnej pod mocowania liść, wycentrowane dwa oznakowane gięcia lokalizacje z linii przestawne dolnej gięcia liści i wyciągnąć mocowania uchwytów liść kierunku, aby zablokować blachy ze stali nierdzewnej w pozycji.

3 pociągnij gięcia uchwyty gięcia liść do zakrętu blachy ze stali nierdzewnej.

4 obniżenie gięcia liści i sprawdzenia kąta zgięcia. Jeśli trzeba zwiększyć zakrętu, powtórz krok 3 do momentu uzyskania pożądanego zginać kąta.

1 Wyrównaj linijki z dwoma centrum oznaczonych miejscach na blachy ze stali nierdzewnej, narysuj linię wzdłuż linijki z markerem i usunąć linijki z powierzchni arkusza.

2 Dołącz.040 grubości, ścierne, Ściernica do 11,2 cm (4,5 calowej) szlifierka kątowa 11.2 cm (4,5 cala).

3 Umieść na skórzane rękawice robocze i osłony na twarz.

4 ocena wzdłuż linii markerem z kołem.040 abrazyjnego począwszy od punktu linii przecina krawędzi blachy ze stali nierdzewnej najbliższego i pracując w arkuszu. Strzelił linii musi być co najmniej połowę grubości blachy ze stali nierdzewnej. Należy unikać cięcia poprzez i rujnuje arkusza.

5 pociągnij ku jednej strony ku linii wynik z rąk rękawiczkach do gięcia blachy blachy ze stali nierdzewnej.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net