Jak do pracy się obciążeniem dla strzelby powłoki przeładunku

08/15/2012 by admin

Jak do pracy się obciążeniem dla strzelby powłoki przeładunku

Strzelba przeładunku podręczniki zawierają różne obciążenia, które może być bezpiecznie stosowany w formie tabel danych Pudry, podkłady i strzał. Chociaż tabele danych Znalezione w przeładunku podręczniki umożliwiają bezpieczne Informacje o przeładunku, każdego pistoletu reaguje inaczej na różne proszki, podkłady i powłoki przypadkach. W rezultacie pracuje się obciążeniem dla szczególnych pistolet zwykle zwiększa wydajność.

Instrukcje

• Sortowanie wszystkich strzał powłoki sprawy tak, że tylko podobne przypadki są ładowane razem. Podczas sortowania, dbać, aby odróżnić skrajni i 2 3/4-cala lub 3-calowy strzał muszli, odrzucić wszelkie przypadki uszkodzenia powłoki i czyszczenia wszelkich przypadków brudnej muszli.

• Włóż die zmiany rozmiaru i decapping do prasy załadunku i rozmiar i usunąć podkłady z wszystkich przypadków, które chcesz odświeżyć. Oczyścić wszystkie kieszenie podkład po podkład został usunięty.

• Wstaw nowe podkłady w każdy strzał przypadku powłoki, zapewniając, że sam podkład marki jest używana dla wszystkich pocisków. Wybierz prochowego odpowiednie do wagi miernik i strzał z podręcznikiem przeładunku. Prosimy o dokładne wagi bezpłatnie zrezygnować z prasy, przy użyciu skali w proszku, przed załadowaniem faktycznie powłoki (Upewnij się, że prasa jest dozowanie proszku dokładne wagi).

• Załaduj ładunek prochu bezdymnego, wstawić wad powłoki strzał i napełniać przypadek z ołowiu strzał (te trzy kroki są realizowane w tym samym czasie). Zaciskane shot shell i wglądu do wszelkich wad, bulges lub pęknięcia w przypadku uszkodzenia (odrzucić wątpliwości muszli).

• Reload strzał nową powłokę ładunków w odstępach 10-powłoki i następnie testu ognia każdej grupy zatwierdzonych strzelnicy. Notatek w zakresie dziennika wskazujące wykonanie powłoki, uważając, aby sprawdzać każdy strzał powłoki na objawy nadmiernego ciśnienia podziału ściany lub wybrzuszenia podkłady. Jeśli można wykryć oznaki nadmiernej presji, zmniejszenia opłaty proszku 10 procent i 10 pocisków do testu wypalania przeładować.

• Zwiększenie lub zmniejszenie opłaty proszku w przyrostach 0,1 ziarna zmienić prędkość strzału. Zmiana opłaty proszku, aż do poziomu pożądanych wyników jest osiągnięty, ale nie przekracza lub zmniejszenia opłaty proszku zalecane przez więcej niż 5 procent w dalszym ciągu.

• Zmienić bezdymne proszku, podkłady i powłoki przypadkach zmiany wydajności. Dokonać zmian w tylko jeden element naraz, takich jak w przypadku proszku, podkład lub powłoki. Test ogień i zapisać wyniki w logach przeładunku i zakres.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net