Jak do przewodniczenia spotkaniu Kościoła

11/15/2011 by admin

Jak do przewodniczenia spotkaniu Kościoła

Z zaszczyt przewodniczyć Komitet Kościoła pochodzi obowiązek prowadzić owocne, efektywne spotkania. Ton, atmosfera i wyniki spotkania są zależne od umiejętności przywódczych krzesła. Członkowie Komitetu Kościoła, którzy doświadczenie jedności i porozumienia na spotkaniu stają się zmotywowani świeccy liderzy. Odpowiednie przygotowanie, modlitewnym oblicze i celowym strategii w miejscu każdy może być wyposażona skutecznie przewodniczenia spotkaniu Kościoła.

Instrukcje

Zaczyna dobrze

1 Otwórz spotkanie w modlitwie, koncentrując się na wdzięczność za możliwość służyć. Prosić Boga o mądrość, rozeznanie i jedności. Prosić Boga o błogosławieństwo na spotkanie i dla jego woli objawić się w dyskusje i decyzje.

2 oferta mini-Dewocjonalia nie więcej niż trzy do czterech minut. Wybierz pismo, które są istotne do celów spotkania lub problemów. Refleksji na temat przejścia w sposób, który kieruje duchowa atmosfera w sposób produktywny.

3 ustalenie porządku obrad zgromadzenia. Rękę arkuszy i/lub umieścić porządku obrad na tablicy, tak, że każdy ma zrozumienie przepływu pracy, które muszą być realizowane. Jasno określa cele spotkania.

Działa na posiedzeniu

1 zarządzanie dyskusje i debaty z oko na zegar. Umożliwić ograniczoną liczbę plusy i minusy problemu aby być oferowane, a następnie wywołać decyzji konsensusu. Podsumowanie zagadnień i poprosić o tylko nowe wejście, jeśli ludzie wydają się być powtarzając wzajemnie. Jedność i konsensusu pochodzą od słuchania wszystkich stron.

2 wzmocnienie cele spotkania, jeśli dyskusje wydają się być coraz sidetracked. Zachęcać do grupy, aby trzymać się drukowanych porządku jako pokaz dobrego zarządzania w każdy czas.

3 tabela orzeczenia, jeżeli wydaje się, że konsensus jest nieosiągalne. Komitety funkcja lepiej, gdy każdy czuje się, że zostały wysłuchane i może zgodzić się na decyzję konsensusu. Pozwalają na czas problem, który nie może być rozwiązany na pierwszej rundzie.

Koniec 4 spotkania jak to rozpoczął modlitwą. Uczestniczyć w żadnych uczuć boli, frustracji lub gniewu, że mogła wystąpić w spotkaniu. Przywódcy ustawić dźwięk; skierowany ku pojednanie i uzdrowienie jest zadaniem przewodniczącego. Wynik spotkania członków Komitetu, którzy są zmotywowani do wzrostu Kościoła ministerstw.

5 postępuj zgodnie w ciągu 24 godzin z telefon, krótkie notatki lub e-mail do każdego członka. Dziękuję im za ich czas i dać podsumowanie decyzje. Czy sekretarz nagrywania wysłać pełne minut w ciągu tygodnia, z następnym spotkaniu wyraźnie zauważyć.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net