Jak dodać blasku grafika za darmo

04/15/2010 by admin

Jak dodać blasku grafika za darmo


Grafika Glitter dodać przyciągającymi do społecznościowych. Można podjąć żadnych zdjęć cyfrowych i rozwijać ją z brokatem do dostosowania go i uroczysty wygląd. Chociaż grafika aplikacje są tradycyjnie używany do osiągnięcia efektu, generatory online świecidełka pozwalają to zrobić, bez oprogramowania i bez żadnych kosztów.

Instrukcje

1 dostęp do hosta plik Darmowe zdjęcie jak TinyPic lub MediaFire. Kliknij przycisk "Upload" i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby umieścić obraz na hosting serwera. Zapis adresu url, który automatycznie wyświetla na końcu procesu.

2 uruchomienie strony dodać blasku i wprowadź adres url swojego obrazu w polu tekst w sekcji "Dodaj Brokat na dowolne zdjęcie". Kliknij przycisk "Kontynuuj".

3 kliknij obraz pod "Kolor Glitter" i "Glitter typu" pole, aby zastosować style te zdjęcia. Kliknij "skończę!" przycisk po zakończeniu.

4 skopiuj kod, który automatycznie wyświetlane w polu tekstowym. Wklej ten kod na danym obszarze online, takich jak twój blog, aby grafika glitter pojawiają się.

1 przywołać Blingee strony internetowej i kliknij na przycisk "Make Blingee teraz!".

2 kliknij przycisk "Wybierz plik" i wybierz plik obrazu okno dialogowe, które wyświetla. Kliknij przycisk "Make Blingee", aby przesłać swoje zdjęcie, a następnie kliknij przycisk "obraz jest gotowy, kliknij tutaj, aby kontynuować do następnego kroku" ogniwo, gdy pojawia się. Tego hiperłącza wyświetla po zakończeniu grafiki przesyłania.

3 kliknij opcję w sekcji "Znaczki" do wyboru typu brokat i następnie kliknij obraz, aby zastosować blask. Różnych menu są dostępne do stosowania wzorów.

4 kliknij przycisk "Zapisz" i kliknij "Twój obraz jest gotowy, kliknij tutaj, aby kontynuować do następnego kroku" link do gotowego projektu. Wprowadź wymagane informacje, takie jak tytuł, w polach podany tekst i kliknij przycisk "Zapisz".

5 Zapisz się na darmowe konto na stronie rejestracji, która pojawia się; w przeciwnym razie pominąć ten krok, klikając link "Pominąć ten krok i rejestracja później?" na dole strony.

6 Skopiuj link, który pojawia się w sekcji "Krótki Link do tej strony" i wklej go do obszaru Internet gdzie chcesz blask zdjęcia do wyświetlenia.

1 wejdź na stronę Pazoen i kliknij przycisk "Utwórz grafikę".

2 kliknij przycisk "Wybierz plik", aby załadować grafiki. Na przemian kliknij link "Internet obrazu" wprowadź adres url obrazu lub kliknij opcję "Kamery", aby zrobić zdjęcie z aparatu fotograficznego komputera.

3 kliknij styl świecidełka aby go zaznaczyć, a następnie kliknij przycisk grafika aby zastosować efekt na obrazie. Opcjonalnie kliknij przycisk dodatkowe menu pozycja jak "Tekst" pod tytułem "Opcje", aby zwiększyć swój projekt. Kliknij przycisk "Zapisz" po zakończeniu.

4 kliknij link "Kliknij tutaj, aby kontynuować", gdy są wyświetlane na stronie, a następnie kliknij przycisk "Kopiuj kod" do dostępu do kodu, który sprawia, że obraz pojawia się na stronie internetowej. Wklej kod graficzny brokat, gdzie chcesz go do stawienia się.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net