Jak dodać wysokość na czubku głowy

05/04/2012 by admin

Jak dodać wysokość na czubku głowy


Dodanie wysokość na czubku głowy pomaga stworzyć obszerne fryzury i polerowane updos. W przeszłości style takie jak bouffant zwłaszcza lub ula opierała się na backcombing korony aby osiągnąć wysoki poziom. Backcombing technika jest nadal popularny dziś do pompowania objętości wiotki włosów do codziennego noszenia lub specjalnych stylów.

Instrukcje

1 stosuje się korzeń pobudzanie MUS do korzeni włosów czystą, wilgotną. Masaż do korzeni przed rozpoczęciem pracy produktu do końcówki włosów.

2 szczotki włosy, aż będzie gładkie i bez kołtunów. Wybierz 2,5 cm (1 cal) pasmo włosów z korony na głowie. Ten obszar znajduje się w górnym tylnej części głowy.

3 wrap zaznaczonej sekcji włosy wokół swojej rundy szczotką. Wskaż kierunkowe dyszy suszarka do włosów szczotki.

4 blast suszarka do włosów na dużym ogniu ku włosy szczotką. Ciepło włosy, aż suszy się przełączyć do zimnej ustawienie i wybuch włosy przez pięć sekund. Pomaga to zablokować się zwijają.

5 pull szczotka do włosów. Suche resztę włosów tak jak zwykle.

6 wybierz 2,5 cm (1 cal) część włosów od swojej korony, który był suszony za pomocą okrągłej szczotki. Trzymać go w górę i od głowy, więc, że to jest prawie prostopadła do podłogi.

7 posiadać twój szczur kolei grzebień w jednej ręce i włosy w innych. Umieść swój grzebień do włosów 5 cm (2 cale) z korzeni i grzebień w dół ku głowie.

8 wyjąć grzebień z włosów po dotrzeć do głowy wtedy wymienić ono 5 cm (2 cale) z korzeni i backcomb ponownie. Backcomb obszaru kilka razy, a następnie powtórzyć z tyłu sekcji.

9 spray zarówno z przodu iz tyłu dokuczał włosy z twój lakier do włosów. Miejsce włosy ponownie przed głową.

10 wybierz 2,5 cm (1 cal) pasmo włosów z tuż przed dokuczał włosy. Lekko grzebień to powrót nad dokuczał włosy, uważając, aby nie naciskaj zbyt mocno lub będzie rozczesać swoje złośliwiec.

11 gładkie włosy przez guz włosów backcombed aż złośliwiec jest całkowicie ukryte. Spray gładkie włosy aby utrzymać go w miejscu.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net