Jak dokonać rezerwacji podróży na Indian Airlines

01/16/2013 by admin

Jak dokonać rezerwacji podróży na Indian Airlines

Indian Airlines już istnieje od Air India i Indian Airlines połączyła w 2011 r. stać się Air India. Założona w październiku 1932 roku przez J.R.D Tata, Air India ma bieżącej floty składający się z 127 samolotów Boeing, wąskokadłubowy i regionalnych, które służy nie tylko krajowe loty w Indiach, ale na całym świecie z bezpośrednie loty do Nowego Jorku, Londynie i Paryżu.

Instrukcje

• Poszukiwanie Internet "Air India." Kliknij na link do "Air India", który przeniesie Cię do strony głównej Air India.

• Wprowadź w polu wyszukiwania "Książka Online". W "Z" i "Do" pola po wpisaniu pierwszych trzech liter wybranego miasta pojawi się lista wyników, które odnoszą się do wyboru, wybierz miejsce wyjazdu i przyjazdu. Masz również możliwość wyboru albo "jedną stronę," "Round Trip" lub "Miasta". Po zostały wypełnione wszystkie pola do wyjazdu i powrotu, daty, ilości pasażerów i klasy zaznaczyć pola "Book Now".

• Zaznacz wybraną datę i taryfy z wyborów się na ekranie. Będziesz zobaczyć dostępności do trzech dni po stronie swoich wybranych dat wyjazdu i powrotu. Po wybraniu wybranych dat widać rozbicie ceny na pasażera w dolnej części ekranu. Jeśli jesteś szczęśliwy, aby kontynuować, kliknij przycisk "Dalej." Alternatywnie aby zmienić wyszukiwania kliknij na "Nowe wyszukiwanie."

• Przeczytaj informacje na ekranie dla opcji lotu i taryfy. Wybierz jedną z opcji lotów na drogę wychodzących i przychodzących. Po dokonaniu wyboru po raz kolejny widać rozbicie ceny za pasażera, włącznie ze wszystkimi podatkami. Aby kontynuować swój wybór kliknij "Dalej" zmienić daty, kliknij przycisk "Wstecz" lub dla nowego wyszukiwania kliknij przycisk "Nowe wyszukiwanie."

• Zaloguj się jako frequent flyer wpisując swój numer członkostwa oraz hasło następnie kliknij opcję "Zaloguj się". Alternatywnie nadal jako gość wybierając "Gości."

• Wprowadź szczegóły wymagane w formularzu dla pasażera ołowiu i żadnych dodatkowych pasażerów. Masz opcję w tym miejscu postawić żądanie w swojej mandatów klikając na opcję "Wybierz miejsc". Wypełnij swoje dane kontaktowe i kliknij "Dalej" w dalszym ciągu, jeśli nie ma nic w tym momencie kliknij na "Powrót", aby sprawdzić szczegóły lotu lub zmienić wyszukiwania.

• Sprawdź wszystkie dane rezerwacji. Zapewnić w tym momencie, że Twoje imię jest napisane poprawnie i daty podróży i czasy są również właściwe. Jeśli jesteś szczęśliwy, aby kontynuować wybierz płatności typu, wprowadź swoje dane karty kredytowej, zgodnie z wnioskiem w formie i przeczytać informacje wyświetlane poniżej swoje dane karty kredytowej. Upewnij się, że można umieścić zaznaczyć pole wyboru skoro masz czytać i zgodził się na przelot oraz warunki. Aby przeczytać te szczegóły kliknij na czerwony podkreślone "przelot" i "regulamin."

• Kliknij na przycisk "Rezerwuj" na dole strony szczegółów rezerwacji. Masz teraz rezerwacji z Air India. Potwierdzenie rezerwacji na następnym ekranie pojawi się i będzie również wysłany do Ciebie przez e-mail.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net