Jak dołączyć kopułka

05/24/2010 by admin

Jak dołączyć kopułka

Mylar można trwale dołączyć do samej lub innej powierzchni klejem wielofunkcyjny spray. Mylar to metalowe poliestrowa folia często wybrany do jego siły, jakości odblaskowe i lekki. Kopułka jest łatwo wyciąć niestandardowy rozmiar potrzebne dla projektu. Bezpieczne obligacji mogą być rozwijane pomiędzy cienki materiał poliester i płaskiej powierzchni, gdy stosowane są techniki prawidłowego. Dołączyć niektórych folii Mylar do ukończenia projektu i sprawiają, że czyszczenie.

Instrukcje

1 miara powierzchni płaskich Mylar zostanie dołączony do. Wykończenia poliestrowa folia Wymiary potrzebne do powierzchni.

2 czyszczenie powierzchni, gdzie będzie dołączyć Mylar. Pył i gruz utrudnia klej do przechowywania na powierzchnię.

3 otwarte okna i włączyć fanów do zwiększenia wentylacji w pomieszczeniu pracy. Spray klej w jasnym płaszczu nawet z dyszy sześć do ośmiu cali od powierzchni. Pozwala ustawić na 30 sekund po natrysku kleju.

4 określić kopułka na powierzchni lekko. Naciśnij przycisk w środku kopułka i wypracować ku krawędzi do uniknięcia odłowu pęcherzyki powietrza. Niech kleju suche pełni według wskazówek producenta na konkretnego produktu, którego używasz.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net