Jak kąpać szczenięta Westie

12/19/2011 by admin

Jak kąpać szczenięta Westie

Westie psy, znany również jako West Highland biały Teriery, są małe i średniej wielkości psy z niechlujny białe futro i spiczastych uszach pionowej. Jak szczenięta te psy są bardzo małe i potrzebujesz dodatkowej opieki i uwagi. Natomiast nie należy kąpać twój pies westie regularnie, te małe chłopaki mogą dostać się w kłopoty i pokazać się z brudem nad nimi. Kąpieliskach szczeniaka westie powinno odbywać się z opieki, aby upewnić się, że nie zaszkodzi mały szczeniak.

Instrukcje

• Upewnij się, że kąpielisko jest rozgrzane do westie. Jeśli potrzebujesz się, wyłączyć wentylatorów i klimatyzacji przed kąpielą lub umieścić mały grzejnik w obszarze. Ze względu na ich niewielkie rozmiary i krótkie futro pewien szczenię westie może szybko chłodno, które mogą być szkodliwe dla jego zdrowia.

• Uruchom kąpieli wody, tak aby było ciepłe ale nie gorące sparze. Wypełnić wanny, tak, że Kiedy złożysz westie w tylko jego łapy będzie zanurzony w wodzie. Nie chcesz, aby Twoje westie mają być objęte w wodzie. Użyj kubek miarka się ciepłej wody w wannie i powoli zalać to ciała psa. Nie mokry jego twarz i trzymać głowę w górę i wlać wodę w dół górnej części jej głowę tak, że woda spływa jej z powrotem.

• Pocierać pół łyżki szampon między dłonie i przejechać ręce Twoje westie ciała, delikatnie pracy to do piany na szczycie jego futro. Czy to na chwilę i drenażu wanny, jak to zrobić. Ponownie wypełnić wanny z ciepłą wodą i zebrać wody i płukać twój szczenię. Drenażu, wypełnić i przemyć raz jeszcze, aby upewnić się, że soap jest usuwany.

• Wypełnić swój kielich z ciepłą wodą i dodać kroplę szampon dla dzieci. Wymieszać z palca, a następnie zastosować trochę płynu wokół twarzy twój szczeniak, tarcie dala wszelkie zabrudzenia łzawiącego. Zakraplacz wypełnić niektóre ciepłej wody i tryskać wokół twarzy psa, aby spłukać mydła.

• Natychmiast usunąć ten pies i zawiń go w ręcznik, a następnie przetrzeć jego ciało na ręcznik. Kolei suszarka cios na niskich obrotach i niskie ciepło i wysuszyć twój szczenię, trzymając go zamknąć, jak zrobić, aby zachować spokój. Zrobić to przez dwie do trzech minut aż futro jest suche. Umyć twój szczenię nie więcej niż dwa tygodnie.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net