Jak korzystać z modelowanie czekolada stworzyć wspaniałe ciasta i desery

08/12/2012 by admin

Jak korzystać z modelowanie czekolada stworzyć wspaniałe ciasta i desery
Dekorowanie ciast i deserów można tak proste, jak pojedynczą warstwą polewy, lub bardzo wyszukane w przypadku, gdy spun sugar i jadalne dekoracje są używane. Jedna opcja dekoracji jest użycie modelowanie czekolada stworzyć ciasta i desery. Zwany również czekolada gliny, modelowanie czekolada jest mieszanką syrop kukurydziany i rozpuszczoną czekoladę. Modelowanie czekolada jest elastycznym i lepki, co czyni go dobrym rozwiązaniem dla formowania ozdób na ciasta, ciasteczka, babeczki lub innych deserów.

Instrukcje

• Sprawdzić spójność modelowanie czekolada przed patrząc do dekoracji. Ugniatać czekolady z rąk się kulki. Miejsce piłki modelowanie czekolada na licznik lub deska do krojenia. Toczyć na zewnštrz modelowanie czekolada aż 1/4 do 1/2 cala grubości. Używać proszku kakaowego w małych ilościach do pomocy z toczenia proces jeśli modelowanie czekolada jest zbyt lepki.

• Wypełnienia cukierki formy z modelowanie czekolada. Kurz wewnątrz każdej formy z kakao w proszku lub cukrem pudrem przed wypełnieniem formy z czekolady. Używać formy w kształtach, aby dopasować temat deser, jesteś wykończeniowe. Naciśnij modelowanie czekolada mocno i równomiernie w do formy, upewniając się, że wcisnąć w wszystkich rogach i szczelin. Zostawić nadmiar modelowanie czekolada na wszystkich stronach na łatwe usuwanie z formy. Krawędzie chwytaj modelowanie czekolada z formy. Odetnij krawędzie i nadmiar czekolady. Wtryskowo czekolada należy przechowywać w lodówce, dopóki nie są gotowe do użycia go.

• Tworzenie liny czekolady z modelowanie czekolada. Liny może służyć do Udekoruj brzegi ciasta, tworzyć pierścienie wokół szczyty desery i nawet ukryć szwy gdzie dwa ciasta zostały połączone razem. Tworzenie liny, plecionki i ciągi przez walcowanie modelowanie czekolada się na płaskiej powierzchni. Wyciąć modelowanie czekolada w równe paski rozmiar. Twist i rolki modelowanie czekolada do liny i używać noża do etch wzorów do liny. Innym pomysłem jest warkocz razem trzy równe kawałki czekolady modelowania.

• Jednostki wysokości rzeźby czekolada i obiekt, aby umieścić na desery. Wysokość do ciasta i babeczki można utworzyć przy użyciu czekolady modelowania. Toczyć na zewnštrz modelowanie czekolada i używać małych części w czasie. Czekoladowe rzeźby można zbudować przy użyciu czekolady w taki sam sposób, jak chcieliby rzeźbić z gliny. Zdecydować się na posągi, które sprawiają, że deser lub tematu przy okazji dokonywania deser. Upewnij się zapisać wszystkie nadwyżki czekolady modelowania, która została przycięta rzeźba. Można go używać do innych celów, dekorowanie później jak modelowanie czekolada mogą być przechowywane w lodówce na okres do jednego miesiąca.

• Sprawdź asortyment kropki i paski z modelowanie czekolada. Modelowanie czekolada samotnie na białe matowe lub mrożoną ciasto można utworzyć tort dramatyczne w czerni i bieli. Można wyciąć modelowanie czekolada w kropki lub różnych rozmiarach, aby utworzyć ciasto polka dot, która ma kilka głębokość w projekcie ze względu na modelowanie czekolada. Inne pomysły na udekorować polewą obejmują cięcie cienkich pasków modelowanie czekolada i tkania je na ciasto do tworzenia koszyka splotu, naprzemienne pasy czekolady zrobić wzór szachownicy lub za pomocą pionowe lub poziome paski aby paski projekt.

• Należy rozważyć dodanie dodatkowych elementów takich jak modelowanie czekolada róże wykonane z liści, wyciąć kształty serca i kwiaty. Można nawet umieścić czekolady łuki do odpoczynku na szczycie tort lub ciastko. Modelowanie czekolada można użyć do tworzenia ani kształtu projektu, pod warunkiem że masz wystarczająco dużo, aby zakończyć projekt.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net