Jak leczyć dzieci biegunka

12/14/2011 by admin

Jak leczyć dzieci biegunka


Biegunka nie jest niezbyt często dolegliwości u dzieci. Choć nieprzyjemne, luźne stolce i towarzyszących skurcze żołądka są zwykle spowodowane przez wirusa lub żywności wrażliwość i, przy odpowiednim leczeniu, jest ograniczone w czasie choroby. Najważniejsze do zapamiętania, kiedy leczenie dzieci biegunka jest utrzymanie właściwego nawodnienia, jak dzieci mogą łatwo odwodnić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak leczyć dzieci biegunka.

Instrukcje

1 identyfikacji, jeśli to możliwe, przyczyny biegunki dziecka, jak to pomoże Ci zawęzić jak ją leczyć. Dowiedzieć się, jeśli członkowie rodziny, którzy jedli posiłek sam jako dziecko również występują przewodu pokarmowego niebezpieczeństwie, ponieważ może to być oznaką zatrucia pokarmowe. Również może chcesz wywołać Twoje dziecko szkoły lub przedszkola czy administracja jest świadomy wszelkich "żołądka błędów" który mogą być dzieje wokół.

2 call pediatra, jeśli podejrzewasz, że Twoje dziecko może mieć zatrucie pokarmowe, jak to może być poważna sytuacja, która powinna być traktowana jak najszybciej. Jest to często można odróżnić od normalnych ataki biegunki dzieciństwo przez skurcze żołądka i krwi w stolcu. Rotawirusa, które mogą zostać zidentyfikowane przez o charakterystycznym zapachu chorowity słodkie kał, jest kolejną przyczyną biegunki, która uzasadnia wywołania do lekarza, jak to jest związane z ciężkim odwodnieniem u małych dzieci.

3 limit dla dzieci spożycie soków owocowych, jak one mogą rzeczywiście powodować wzrost w luźne stolce. Wśród soków owocowych soku jabłkowego jest jednym z najgorszych winowajców. Ponadto kwasowość soków cytrusowych, takich jak sok pomarańczowy, może spowodować dalsze zaburzenia żołądkowe.

4 utrzymywać dziecko uwodniony przez inne środki. Oferujemy łykami wody, lodu wyskakuje lub rozwiązania specjalne ponownego uwodnienia. Jeśli Twoje dziecko nie chce pić niczego innego, można umieścić kroplę lub dwie soku w wodzie, wystarczy, aby smak to trochę, jak to jest bardziej ważne, aby zażegnać odwodnienie, niż to się zająć stanowisko na nie oferuje sok.

5 należy unikać żywności, takich jak mleko i jogurt do konsystencji stolcu Twojego dziecka ma wróciło do normy. Ponieważ biegunka może opróżnić jelitowego systemu wielu jego naturalnych bakterii, wiele dzieci będzie doświadczenie nietolerancja laktozy tymczasowy, po okresie choroby.

6 rozpocząć dziecko na diecie BRAT, skoro on jest w stanie tolerować płynów. BRAT jest skrótem od bananów, ryżu, jabłkowym i tosty. Dieta nie musi ograniczać się do tych szczególnych środków spożywczych, a to sposób przypominając możesz zacząć z mdły i łatwy do strawienia diety.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net