Jak naprawić balsy

02/02/2013 by admin

Jak naprawić balsy

Jeśli lubisz budynku skali modeli samolotów, rakiet lub innych pojazdów, może być zaznajomieni z balsy. Balsy jest lekki i łatwy do pracy z. Niestety wiele modeli balsy rozwój pęknięcia lub luki podczas lub po budynku. Balsy można łatwo złamać i może być trudno idealnie wyrównać wszystkie elementy modelu na pierwszej próbie. Dobrą wiadomością jest to, że można naprawić luki drewno balsa lub pęknięcia samodzielnie za pomocą podstawowych budowania modelu dostaw.

Instrukcje

1 określa arkusz gazety na powierzchni roboczej, aby chronić twój stół z kleju sączyła.

2 środek ten roztrzaskać albo luki w modelu drewno balsa z linijki.

3 wyciąć pasek cienki naprawy z dodatkowym balsy arkuszy drewna nożem rzemiosła, wielkości do dopasowanie długości i szerokości pęknięcia lub luki.

4 test-fit balsa taśmy w crack lub odstęp. Jeśli nie slajdów łatwo na miejsce, piasek taśmy naprawy lekko papierem ściernym gradacji grzywny, dopóki pasuje do. Wytrzeć wszystkie piaskowania pyłu od paska Naprawa z czystą ściereczką.

5 stosuje się cienkie perełek żółty klej do drewna do naprawy taśmy i przesuń ją na miejscu. Wytrzeć nadmiar kleju z modelu i trzymaj naprawy mocno z taśmy maskującej, podczas gdy wyschnie. Umożliwienia naprawy do wysuszenia w ciągu jednej godziny.

6 usunąć taśmę i piasku wszelkie grzbiety suszone kleju od średni żwiru papier ścierny. Zbadać naprawy wszelkich pozostałych wgniecenia lub niedoskonałości, trzymając naprawy do światła.

7 wypełnić wszelkie pozostałe niedoskonałości z spackle lekki, rozprzestrzeniania spackle gładkie mały szpachlą. Umożliwić spackle do wyschnięcia na pół godziny i piasek naprawy cały obszar papierem ściernym gradacji grzywny.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net