Jak naprawić Echo ciąg trymer

03/29/2012 by admin

Jak naprawić Echo ciąg trymer


Spółka Echo ciąg podkaszarki używać silnych przewód z tworzyw sztucznych do cięcia szczotka, trawa i chwasty. Ciąg Uruchom na dość prosty silnik dwu cykl, który wymaga niewielkiej konserwacji i zazwyczaj jest dość proste do naprawienia--tak długo, jak cały komponent nie powiodła się. Nosić rękawice i ciężkie buty podczas pracy z ciąg trymer do zapobieżenia szkodzie.

Instrukcje

1 sprawdzić poziom benzyny, jeśli urządzenie nie uruchomi. Zmiana gazu i ropy naftowej, jeśli oba są stare lub pojawiają się skażoną wodą lub gruzu.

2 wglądu świecy zapłonowej na rdzę lub gruzu wyciągając ją z urządzenia. Wyczyścić szmatą. Przetestować świecy zapłonowej przez dotknięcie końca na powierzchnię metalu. Wymienić wtyczkę czy iskra jest ale nic niebieski, gdy skacze pomiędzy wtyczkę i powierzchni metalowych.

3 sprawdzić szczelinie wymagana do świecy zapłonowej w instrukcji Echo, a następnie użyć narzędzia odstęp do ustalenia, jeśli luki świecy zapłonowej jest prawidłowego. Dokonać korekty przez Wkładanie śrubokręta wewnątrz szczeliny i powoli naciskając otwarte, jeśli różnica jest zbyt mała.

4 Sprawdź ciąg, jeśli to nie jest do cięcia, lub jeśli ciąg nie jest podawany z głowicą trymer. Sprawdź, czy trymer głowy za szkody. Dociśnij trymer głowy i włączyć aż poczujesz pewien trzaskać wobec otworzyć ono. Wyciągnij trymer głowy i inspekcji linii. Wymień trymer linii, jeśli jest skorodowane lub bardzo skręcone.

5 Usuń pokrywę filtra powietrza to odkręcenie lub naciskając na kartach wydania. Wymień filtr, jeśli jest zabrudzone.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net