Jak naprawić stary Polski rowerów

03/28/2011 by admin

Jak naprawić stary Polski rowerów

Średnia rowerów może wymagać wielu napraw, ale stary Polski rowerów mogą wymagać bardziej szczegółowe naprawy. Zwróć uwagę na typowe usterki i znać kilka standardowych napraw dla tradycyjnych rowerów angielski wzory i zdawać sobie sprawę z różnicy między Raleigh zaprojektowane rowerów i innych producentów, ponieważ sposób naprawy roweru zależy od rodzaju produktu masz. Za pomocą odpowiednich narzędzi zwiększy długowieczności żadnych składników stosowanych w naprawy, które możesz zrobić, według Sheldon Brown. Po wojnie Raleighs są cenowo około £97, według starych klasycznych rowerów.

Instrukcje

• Zmierzyć swój rower do ustalenia, jeśli został zbudowany przez Raleigh, badając, gdzie znajduje się tylny zaniki i pomiaru średnicy sztyce. Wszystkie rowery Raleigh mają oczka tylnym błotniku bezpośrednio za osią, a nie nad nim, a ich średnica jest unikalny w 1 cal. Jest to ważne, ponieważ standardowe wielkości i wymiary prawda Raleigh Bicycle są różni się od innych producentów ustawienia. Rowery Raleigh są skonfigurowane do British Standard rower wymiary, jak wyjaśnił Sheldon Brown.

• Odkręcić i refix śruby na rower przy użyciu klucz nastawny z Polski ustawienia. Angielski klucze wykonane są zgodne z "Whitworth" skali wielkości, według Sheldon Brown.

• Zbadanie słuchawki i dołu uchwyty do zmiany rozmiaru. Rowery Raleigh zostały zbudowane z unikalną 26 pomiar wątki na cal i dlatego nie są wymienne z innymi składnikami rower. Wpłynie to twój naprawy jeśli chodzi z wymianą widły, ponieważ trzeba będzie wymienić zestawu oprócz widły.

• Uaktualnienie z cottered korby do korb cotterless przez ponowne stare filiżanki lub kupno nowego środka suportu. Wiele starszych rowery za pomocą złącza klinowe o nazwie "zawleczki" trzymać korb na dole hamulcowych osi. Zawleczki mają nakrętki trzymać je w miejsce po zostały napędzany lub wciśnięty i może być trudne do usunięcia, zwłaszcza, jeśli zostały one na miejscu przez długi czas. Threadless suport jest najlepszy rodzaj wspornika i wewnętrznie rozszerzenie przykład można kupić z firmy jak Velo Orange. Ich wsporniki różnią się od poprzednich projektów, ponieważ wymagają one tylko tradycyjne dolny uchwyt klucza lub klucza do dopasowanie. Raleigh kubki są mniejsze niż standardowe, więc przed zakupem sprawdzić dokładnie wymiary wszystkich elementów.

• Zainstalować nowe przednie piasty. Jeśli jesteś właścicielem roweru Raleigh, musisz odróżnić lewego i prawego przedniego koła i pamiętaj, Raleigh piasty z przodu nie mają Nakrętki zabezpieczające stożek. Mają jeden regulowane stożek z odsłonięty i inny stożek regulowany. Wprowadzać modyfikacje tylko regulowane stożka, które powinny być zorientowane na lewo. Trzeba będzie otworzyć listków widelec lekko się usunąć i zastąpić koła.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net