Jak naprawić trzeszczą krzesło biurowe

02/12/2011 by admin

Jak naprawić trzeszczą krzesło biurowe

To krzesło, które emituje ciągłe skrzypi, piszczy i inne nieprzyjemne odgłosy jest irytujące, nie tylko dla Ciebie wszyscy w biurze. W wielu przypadkach te piski i zgrzyty może być ustalona w zaledwie kilka minut. Ale bez względu na to, jak długo to trwa, kumplami biura z pewnością docenią Twoje poświęcenie czasu, aby naprawić krzesło i sprawiają, że cichy ponownie.

Instrukcje

• Uklęknąć na podłodze obok fotela i ją przemieszczać. Spróbuj do izolowania źródła trzeszczą. Skrzypi i piski są często spowodowane przez mechanizm obrotowy wokół Rostaw osi, po stronie i oparcie krzesła.

• Nanieść niewielką ilość smaru, spray do części krzesło, które robi hałas. Przy użyciu spray smar z dyszą grzywny wskazówka będzie łatwiej dostać smarowania tam gdzie chcesz.

• Otrze wszelkie nadmiar smaru z miękką szmatką. Zapobiegnie to smar z barwienia krzesło. Przenieść krzesło i z powrotem do pracy smaru do mechanizmu. Umożliwić smaru, aby usiąść na kilka minut, a następnie przetestować krzesło dla skrzypi.

• Zastosowanie innej powłoki smaru, jeśli krzesło nadal hałasuje. Stosować dodatkowy środek smarny do okolicznych stawów jak dobrze ifi hałas jest nadal obecny.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net