Jak odbudować tonerów Samsung

08/06/2016 by admin

Jak odbudować tonerów Samsung


Drukarki laserowe Samsung są jednymi z najbardziej efektywne i niezawodne na rynku dzisiaj. Kartridże do drukarek są łatwo demontowane dla użytkowników, którzy wolą, aby odbudować własne wkłady. Proces dla różnych modeli różni się nieznacznie, ale następuje te same podstawowe kroki. Odbudowa i ładowanie Samsung kasety z tonerem można zaoszczędzić setki dolarów przez okres użytkowania drukarki i zazwyczaj można osiągnąć w ramach 30 minut.

Instrukcje

1 miejsce kasetę na miękką ściereczką, aby uniknąć zarysowania bębna. Etykieta powinna być skierowana w górę i zielony metal bębnowe, skierowaną w dół.

2 zlokalizować i usunąć cztery śruby Philips trzymając górną pokrywę. Będzie na każdym rogu.

3 odciąć plastik wokół piąty śrubę z cięcia drutu i usunąć śrubę. Ta śruba będzie w centrum dole kasety.

1 dokładnie zrozumieć pokrywę górną i prosto Podnieś. Nie zapomnij Przechyl pojemnik podczas ten krok lub może wystąpić wyciek paskudny tonera.

2 delikatnie podnieść kasetę i zrzucić pozostały toner. Być bardzo ostrożni wobec utrzymywać poziom kasety lub resztki tonera będą oddziaływać.

3 wybuch na kasetę ze sprężonym powietrzem aby upewnić się, że wszystkie stare tonera jest usuwany. Zawsze to zrobić w dobrze wentylowanym pomieszczeniu i cios od twarzy, aby unikać wdychania cząsteczki toneru.

1 delikatnie wlać nowy toner do zbiornik z tonerem, biorąc czas, aby uniknąć rozlania nigdzie indziej w kasetę.

2 zastąpić pokrywę i pięć wkrętów Philips. Śruby powinna być zaostrzona w obrotowy kolejności, zamiast pojedynczo.

3 wycierać na zewnątrz kasety z miękką szmatką, aby usunąć toner. Zwrócić szczególną uwagę na bęben, upewniając się, że nie jest porysowana w procesie.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net