Jak ozdobić dla włoskiej partii?

12/23/2010 by admin

Jak ozdobić dla włoskiej partii?

Chociaż istnieje wiele różnych party tematów do wyboru, włoski tematyczne imprezy naturalnie nadają się do dobrego jedzenia, niezapomniany muzyczny oraz piękne dekoracje. Jest to dość łatwe do dekoracji na stronę włoskiego inspirowane przez włączenie popularnych motywów, takich jak winogron i wina, w ogólny schemat dekoracji. Tworzenie dekoracji jest proste z kilku przedmiotów łatwy wobec znaleźć i kilka dekorowanie porady. Wynik jest tematyce włoskiej partii z maksymalną styl wizualny, że Goście pamiętać długo po zdarzeniu.

Instrukcje

• Pozdrawiam Goście z wejściem z włoskim stylu. Zdobią macica wieniec z faux winogron i łuk i powiesić na drzwiach. Zakup hel w barwy włoskiej flagi czerwony, biały i zielony, a remis po obu stronach drzwi wejście z maksymalną włoski wizualnej atrakcyjności.

• Określić obrus. Tradycyjne włoskie restauracje często do dekorowania stołów z czerwono i biały sprawdzone obrusy, więc korzystać z tego typu obrus w tle dla stron o tematyce włoskiej.

• Uczynić elementem z winogron, najistotniejszego elementu stosowany w dekoracji kuchni włoskiej. Za pomocą talerz duży Kamionka jako podstawy, kubek z kolei nogami i umieścić go w centrum. Położyć talerzyk na Puchar służyć jako fundamentalny poziom dwóch. Górnej i dolnej warstwy wypełnienia z różnych zielony i fioletowy winogron do dekoracji łatwe włoskiej partii.

• Dodać świece. Przy użyciu pustych butelek Chianti, włożyć świece w otwory. Zorganizować te butelki po obu stronach winogron elementem porozumienia jako sposób, aby dodać więcej atmosferę do stron o tematyce włoskiej.

• Marka wina korka miejsce karty. Cut dolnej części wina korka, więc siedzi mieszkania i cięcia poziomej szczeliny na górze. Pisać nazwy Gości na puste miejsce karty i umieścić go w wina korka szczeliny jako ozdoba niedrogie i łatwe.

• Tworzyć małe ozdoby. Miejsce składane serwetki w każdym kilka kieliszków wina. Wypełnić Puchary z różnych paluszki chlebowe jako sposób na dalsze udekorować stół włoskiej partii. Ta ozdoba jest piękny i jadalne w tym samym czasie.

• Tworzenie zioło domu prezenty. Wstaw zakładu małej bazylia w doniczce terakoty wypełnione potting gleby. Remis biało -czerwone wstążki wokół garnka i ustawić w każdym miejscu ustawienia do dekoracji stołu, że Goście podczas i po imprezie.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net