Jak pamiętam mój zmarły brat na ślub kościelny

12/25/2012 by admin

Jak pamiętam mój zmarły brat na ślub kościelny


Dzień ślubu jest emocjonalny czas. Można go jeszcze bardziej emocjonalne, jeśli ukochany brat zmarł przed on można świętować z wami. Może się okazać, to pocieszające, aby dodać trochę dotknie do ślubu, który sprawi, że będziesz czuć się tak, jakby twój brat jest z Tobą w duchu, mimo, że on nie może być tam osobiście. Przy poszanowaniu pamięci swojego brata na swój specjalny dzień, będzie płacić hołd do twojej pierwszej rodziny jak ty i twój małżonek rozpocząć nowy.

Instrukcje

1 miejsce wotywnych świec w pobliżu oprawione zdjęcie swojego brata na ołtarzu. Jak można zbliżać się do ołtarza na początku wesela, krok i miejsce Białej Róży obok ramki obrazu. Światło świecy.

2 zaczyna się zapytaj officiant do przeprowadzenia ceremonii Krótki pomnik przed ceremonii ślubnej. Zawiera słowa "Ceremonia żałobna dla" w programie ślub, jeśli masz jeden, wraz z nazwą twojego brata. Uroczystości mogą składać się z krótką modlitwę lub czytanie i krótkie wyjaśnienie kto był twoim bratem.

3 Dodaj linię z tyłu twój ślub program, który czyta "In Memoriam," następuje nazwa Twojego brata. To krótki wiersz lub cytat, który był ulubionym jego, Zdjęcie go lub mały rysunek symbol religijny lub gołąb.

4 umieszczenie jednej białej róży w Bukiet ślubny lub boutonnière do reprezentowania swojego brata pamięci. Czy dołączyć pierścień, pin, tack krawat lub inny kawałek swojego brata biżuteria bukiet lub boutonnière kwiaciarni. Nosić medalion lub medalion spinki do mankietów zawierający zdjęcie swojego brata.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net