Jak pociąg do Aerobesque w cheerleaderek

12/11/2010 by admin

Jak pociąg do Aerobesque w cheerleaderek

Aerobesque jest rozszerzone kaskaderów w cheerleaderek, które mogą być wykonywane w koedukacyjnej stunt partnera lub wszystkie dziewczyny kopalnię, albo z podstawy dwa lub trzy. Chociaż nie ma popytu, prawie jak najwięcej elastyczności jako odcinek pięty, Skorpion, albo łuk i strzała, aerobesque wymaga znaczną część dolnego odcinka kręgosłupa siły i równowagi.

Instrukcje

Jak pociąg do Aerobesque w cheerleaderek

• Aby uzyskać dobre aerobesque, konieczne jest wzmocnienie dolnej części pleców, ponieważ te mięśnie co używasz trzymać nogi rozszerzone. Można to osiągnąć poprzez chodzenie na siłownię i przy użyciu maszyn, szlifująca (lub innych działań, które wymagają znacznych siłę pleców) lub robi at-home ćwiczenia, takie jak nogi leżącej podnosi.

• Rdzeń--który zawiera Twoje górne i dolne mięśnie brzucha, dolnej części pleców i mięśnie skośne--jest niezbędne dla utrzymania i poprawy równowagi. Oprócz pracy dolnej części pleców, byłoby pomocne programy, takie jak Pilates i jogi, które działają do wzmocnienia cały tułów.

• Zawierają ćwiczenia takie jak bieganie, która wymaga użycia mięśnie dolnego odcinka kręgosłupa, wyzwania salda i daje także aerobik workout. Bardziej pasuje, jesteś, tym łatwiej będzie można trzymać swoje stanowisko z łatwością i łaską.

• Za pomocą talii wysokiej tabeli lub krzesło do obsługi nogi rozszerzone, ćwiczyć swój aerobesque. Jest to przydatne do zestawów pięciu, piastującej stanowisko dla tak długo, jak jesteś w stanie. Praktyki każdego dnia, co najmniej raz dziennie.

• Gdy możesz trzymać swoje aerobesque bez pomocy tabela, należy ćwiczyć na podłodze, a następnie z grupy stunt lub partnera. Stanie się bardziej płynne więcej uruchomić stunt z Twojej grupy.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net