Jak porównać łuki skrzypce

08/25/2011 by admin

Jak porównać łuki skrzypce

Skrzypce łuk jest wykonane z lekko elastycznego długość drewna, z włókna rozciągnięte między jego dwóch końców. Jak łuk jest przeciągnięty całej struny, wibracje są tworzone, powodując dźwięku. Łuki różnią się pod względem kształtu, materiały, siła, prostoliniowości i równowagi. Jeśli kupujesz nowy łuk, a następnie porównywanie tych cech zapewni Ci wybrać właściwą. Można wykonywać niektóre proste kontroli i obserwacji do porównania między różnymi rodzajami łuk.

Instrukcje

• Odwiedzić wiele sklepów muzycznych lub specjalista skrzypce dostawców do porównania różnych rodzajów łuków dostępne. Wziąć notatnik i długopis z Tobą tak, że można zapisać różnice między nimi. To pomoże Ci utworzyć dziennik cech alternatywnych łuk.

• Określenia typu bow wykonana jest z drewna. Liściastych jest tanie drewno, często używane do łuków, dla początkujących. Dotknąć drewna do odczuć teksturę i podnieś ją górę i w dół do czuć jego ciężar. Porównaj to z Pernambuco drewna. Liściastych jest lżejszy. Wreszcie należy rozważyć Łuki wykonane z włókna węglowego. Zauważ, jak jest bardziej syntetycznych niż lasy, ale wciąż trwała i tak ciężkie jak drewno Pernambuco.

• Oceny quailty kokarda koń włosów. Spójrz na długości włosów i sprawdzić, czy którykolwiek z włosów luźne lub przerzedzenie. Również naciśnij w dół na środku włókien do oceny napięcie. Jeśli istnieje wiele dać, gdy użytkownik naciśnie klawisz w dół, nawet po dokręcić go, to musi być restrung. To nie będzie skuteczne w gospodarstwie żywicy.

• Sprawdzić kształt drewniane części łuku. Niektóre z nich są ośmiokątny kształt, podczas gdy inni są zaokrąglone. Zasadniczo kształt nie ma znaczenia--tylko quailty drewna. Jednakże Zanotuj tę funkcję do porównania między łuki.

• Oceny żywotności każdy łuk. Żywotność jest jak łuk wibruje a także ciągi. Aby porównać tę cechę między łuki, dokręcić włosy, a następnie stuknij włosy przed nadgarstka. Czuć się, ile łuk wibruje jak trzymać go. Tym bardziej to wibruje, bardziej żywy jest. To sprawi, że jaśniejsze spiccato dźwięki, np.

• Grać na skrzypcach z łuku do oceny bilansu masy między końcówki i żaba (koniec gdzie trzymać go). To osobiste preferencje na jak łuk jest ważona na każdym końcu, ani końca należy jednak zbyt ciężkie, bo to będzie Porada. Również będzie trudniej łuk z.

• Sprawdzić siłę łuk. Porównać każdy łuk obracając śrubę na żabę, który napina ciągi. Najprostszy to wlaczyc, słabsze łuk. Powinno być sztywne tak, że łuk jest silny.

• Porównać pochylenia i prostoliniowości łuku. Jest to kąpiel w łuk, który przyczynia się do siły łuku. Spójrz w dół łuku od żaby. Jeśli to jest Krzywy to powinien być naprawiony. To powinno być proste. Spójrz na to przodu, powinno być subtelne kąpieli w środku lub pochylenia.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net