Jak porównać oryginalny Epson tusze

02/25/2010 by admin

Jak porównać oryginalny Epson tusze

Epson jest jednym z największych producentów drukarek i druk zaopatrzenia w Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak większość producentów drukarek również produkują atramentu, specjalnie zaprojektowany, aby przejść z ich maszyn. Oryginalne wkłady atramentowe Epson są jedynymi gwarantowane do pracy z maszyny firmy Epson. Uczenie się, jak porównać i rozpoznać oryginalne atramenty Epson poprawi wydajność drukarki.

Instrukcje

• Sprawdzić na opakowaniu żadnych wkładów już masz drukarki. Jeśli są one prawdziwego Epson, będzie miał nazwę firmy Epson i również kolor lub czarno-białe (w oparciu o kolor tuszu) zdjęcie roślin, zwierząt lub innego obiektu. Epson etykiety ich atramentu w ten wyjątkowy sposób, więc można spojrzeć na zdjęcie w sklepie a nie numer, aby znaleźć swój atrament szybciej. Jeśli nie widzisz nazwę firmy Epson i zdjęcie, pojemnik z tuszem jest nie prawdziwy atrament Epson.

• Przejdź do Epson ink lokalizacji witryny (patrz źródła) i kliknij w menu rozwijanym drukarki wybierz drukarkę. Strona zostanie automatycznie przekierowany na wszystkie oryginalne atramenty, które są dostępne dla tego modelu.

• Porównaj prawdziwy farb na podstawie cen, wielkości i zużycie atramentu. Większość drukarek Epson Mam pakiet promocyjny, który sprzedaje wszystkie kolory tuszu do drukarki. Jednakże jeśli tylko używać czarnego lub tylko za pomocą koloru lub szukają jednego kaseta, będziemy chcieli wybrać indywidualny wkład. Również jeśli często używasz drukarki, wybierz kaseta dużej, który będzie trwał dłużej.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net