Jak porównać silniki zaburtowe do łodzi

06/07/2010 by admin

Jak porównać silniki zaburtowe do łodzi


Przyczepne silniki do łodzi są dołączone do rufy statku i ruszać się łódź w wodzie za pomocą dołączonych do zewnętrzny wał śmigła. Są one zbudowane wokół obu silników spalinowych dwusuwowy albo czterosuwowy.

Typy

Pierwsza decyzja, nowi właściciele przyczepnych musiał zrobić to czy kupić nowe lub używane silniki. Używane silniki oferują znaczne oszczędności, ale podobnie jak w przypadku każdego używanego elementu, są dziedziczenie potencjalnych problemów z poprzedniego właściciela. Drugi wybór, właściciele muszą zrobić to czy kupic silnik dwusuwowy albo czterosuwowy. Ogólnie rzecz biorąc dwusuwowe silniki są szybsze, lżejsze i tańsze. Czterosuwowe silniki są lepsze na gaz, ciszej i ogólnie uruchomić bardziej płynnie.

Funkcje

Porównać silniki oferujące podobne koni mechanicznych (HP). Moc może wahać się od równie mały równie 2,5 HP jak 350 HP. Jeśli zamierzasz sterować silnika za pomocą kierownicy zamontowany na pawęży, upewnij się, że silnik, kupujesz jest kompatybilny. Inny rysy twarzy wobec wypatrywać Dołącz wtrysku paliwa, elektryczny Starter, moc pochylenia i moc wykończenia.

Ekspertów wgląd

Jeśli kupujesz używany silnik, należy sprawdzić zarówno mechaniczne elementy wewnątrz obudowy, jak również śmigła, sam. Wgnieceń i inne uszkodzenia śmigła może znacząco wpłynąć na wydajność silnika. Śmigła można zastąpić, ale nie są one tanie. Również upewnić się, że rufy łodzi jest przystosowane do masy silnika. Silnik, który jest zbyt ciężkie, może spowodować uszkodzenie strukturalne statku.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net