Jak Program z pilotem dla 2003 Volvo S60

03/04/2012 by admin

Jak Program z pilotem dla 2003 Volvo S60


Z technologii z pilotem uwolnienie i blokowania drzwi swojego Volvo S60 jest tak proste, jak kliknięcie przycisku. Potrzebujesz boot otwarty? Naciśnij przycisk na pilocie klucza fob. Obawiają się zagrożenia pochodzące podczas jesteś zbliżonego do samochodu w ciemny parking? Naciśnij przycisk antynapadowy do telefonu S60 alarmu. Jeśli zgubisz lub złamać Twoje S60 zdalnego sterowania zawieszek, musisz zaprogramować nowy, zanim będzie można go używać. W ten sposób wymaga, że możesz odwiedzić ASO Volvo.

Instrukcje

1 kontakt lokalne ASO Volvo. Zapytaj o nasz dział serwisu. Wyjaśnić, że trzeba mieć keyless pilot zaprogramowany dla 2003 S60 i zapytać, czy ta usługa jest świadczona przez grzeczność klientom Volvo. Każdej dealerskiej jest inny; niektóre mogą pobierać, a niektóre oferują usługę bez dodatkowych opłat.

2 Ustaw czas na dostosowanie samochodu do dealerskiej wybór, jeśli umówić wymagane. Programowanie pilota z pilotem trwa tylko kilka chwil, więc ASO nie może wymagać spotkanie.

3 Weź repozytoriów centralny zamek z pilotem i pojazdu do dealerskiej. Piloty mogą zostać zaprogramowane w zaledwie kilka chwil. Przed opuszczeniem dealerskiej, sprawdzić wszystkie funkcje na każdego pilota.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net