Jak Program z pilotem do 1994 roku Ford Probe

02/06/2014 by admin

Jak Program z pilotem do 1994 roku Ford Probe


Jeśli twój 1994 Ford Probe zjechał z linii montażowej z pilotem fabrycznie, można skorzystać z funkcji z odpowiednio zaprogramowanego pilota. 1994 r. Ford Probe, jak wiele pojazdów pre-1996, pozwala zresetować programowania przeskakując kołki w programowanie złącze. Po przejściu szpilki, można zaprogramować pilota i go używać, aby zablokować lub odblokować drzwi od pojazdu.

Instrukcje

1 dostać się do samochodu po stronie kierowców i wstawić swój klucz do stacyjki. Obrócić przełącznik do położenia "Bieg" lub "ACC".

2 dotrzeć na miejsce po stronie pasażera tylne i zlokalizować tylnym panelu kwartale. Pop na rogu panelu okładce. Wewnątrz znajdziesz swoje złącze programowania, który jest małe plastikowe pudełko z dwóch przewodów prowadzących do niej. Łącznik ma dwóch pinów. Trzeba będzie "skakać" tych szpilek do rozpoczêcia programowania. Użycie śrubokręta z uchwytem gumowym (aby uniknąć szoku) i chwilę dotknąć styków razem. Drzwi będą blokować i odblokowywać potwierdzenie wejścia w tryb programowania.

3 wcisnąć dowolny przycisk na pilocie i zamki drzwi będzie cykl ponownie, aby potwierdzić pomyślne programowanie.

4 klucz w twój zapłonu powrót do położenia "Off", aby wyjść z trybu programowania.

5 przystawki tylnym panelu kwartale z powrotem w miejscu, aby zakończyć zadanie.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net