Jak Program z pilotem pilotów w Hyundai Sonata

03/01/2010 by admin

Jak Program z pilotem pilotów w Hyundai Sonata


Pilotem w twój Hyundai Sonata jest częścią systemu fabrycznego alarmu. Jeśli musisz zastąpić utracone lub uszkodzone pilota, przeprogramowanie będzie konieczne. Pilot jest ważne, ponieważ nie tylko zablokować i odblokować drzwi, to również herb i rozbraja alarm, że fabryka podczas otwierania i zamykania drzwi samochodu. Nowe piloty są dostępne z każdego dealera Hyundai. Natomiast będzie to program dla Ciebie, można zrobić to sam i zapisać opłatę programowania.

Instrukcje

1 Znajdź panelu bezpiecznik pod deski rozdzielczej po stronie kierowcy samochodu. Poniżej jest modułu sterowania fabrycznego alarmu systemu. Otwórz pokrywę na module sterującym systemu alarmowego i Znajdź przełącznik pamięci wewnątrz.

2 Sprawdź, czy przełącznik jest w pozycji "Off"; Jeśli nie jest, należy przełączyć go do położenia "Off". Jest to ważne dla systemu zrozumieć to, co chcesz to zrobić podczas przechodzenia do trybu programowania.

3 Włóż klucz do stacyjki twój Sonata i przekręcić kluczyk do pozycji "On". Odczekać 60 sekund, a następnie Przesuń przełącznik pamięci wewnątrz modułu sterowania do "Zestawu".

4 wcisnąć i przytrzymać przycisk "Lock" na pilocie przez pełną minutę. Pozwala to pilota i moduł sterujący do komunikowania się i synchronizacji. Zwolnij przycisk "Lock" i włącz przełącznik pamięci w module sterowania powrót do położenia "Off".

5 włączyć przełącznik zapłonu do położenia "Off" i test pilota naciskając przycisk "Lock" lub "Odblokować", sprawdzania, że drzwi zablokować lub odblokować.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net