Jak przeminol sukni ślubnej

05/07/2013 by admin

Jak przeminol sukni ślubnej


Jeśli suknia snów obejmuje pociąg godny księżniczki, będziemy chcieli móc przeminol go. Każda panna młoda zasługuje na móc chodzić i tańczyć jak księżniczka w jej wesele bez konieczności jej pociąg w drodze. Większość sukien ślubnych można bussled wyglądać pięknie i modne, podczas gdy pociąg jest w dół, a to jest podciągnięty. To po prostu ma trochę planowania i szycia przed wielkim dniem.

Instrukcje

1 podjąć decyzję, gdzie będzie dołączyć pociągu sukni do tworzenia wszystkich atrakcji. Elementy dekoracyjne jak łuk z tyłu pasa, skrzydła lub ozdobny pas sam są wszystkie opcje.

2 podanie miejsc, aby dołączyć do pociągu do talii z szycia szpilki. Zebrać materiał z pociągu w równych częściach i doprowadzić go do talii, podczas gdy sukienka jest leżący płasko. Zanotować wagę tkaniny. Tworzenie struktury, która będzie trzeba bezpiecznie utrzymać ciężar pociągu jednocześnie nie uszkadzając tkaniny sukienka. Dłuższe pociągi i cięższe tkaniny będzie wymagało więcej załączników do rozpowszechniania wadze bezpiecznie. Lekkie pociągi mogą potrzebować obsługuje tylko cztery do sześciu. Cięższe pociągi mogą potrzebować aż 20.

3 uszyć Suknie ślubne przyciski w talii sukienka gdzie będzie dołączyć pociągu. Jeśli wolisz bardziej niewidoczne przeminol, można użyć haki i oczy pokryte małe kawałki koronki ukryte w owczarni sukni.

4 tworzenie pętli z nici do haftu na hak na każdy przycisk, Suknie ślubne czy pasują do każdego haka. Szyć je do pociągu w miejscach, gdzie pociąg będzie spełniać talii. Należy zmierzyć długość końcowy pociągu podczas gdy panna młoda ma na sobie buty, które będą nosić na jej ślubu do zapewnienia, że ona będzie mógł przenieść z łaski i łatwość gdy sukienka ma przeminol dodał.

5 obszar dołączania każdej zapętlony każdego odpowiedniego przycisku dla nowożeńców lub ukrytych haka.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net