Jak przenieść taśmy magnetowidu do mojego komputera idealna zrobić DVD

09/29/2012 by admin

Jak przenieść taśmy magnetowidu do mojego komputera idealna zrobić DVD

Z szybkiego zniknięcia magnetowidów z rynku więcej ludzie spędzają czas konwersji ich starych kaset wideo na DVD. Ponieważ taśmy magnetowidu medium analogowe i DVD są cyfrowe, zawartość taśmy magnetowidu muszą najpierw zostać przekonwertowane na format cyfrowy przed może być spalony na DVD. Wszystko, co jest potrzebne do wykonania tego zadania jest kilka prostych przewodów audio wideo, które można znaleźć w prawie każdym sklepie elektroniczny.

Instrukcje

• Podłączyć magnetowid do komputera. Aby to zrobić, trzeba będzie podłączyć kable RCA audio i wideo z magnetowidu (podłączenie do "Video i Audio Out" porty) do komputera (podłączyć go do portu "Wideo i Audio w"). Podczas podłączania przewodów audio, Podłącz wyjście prawego głośnika w prawym głośniku wejście i wyjście na dane wejściowe lewego głośnika lewego głośnika.

• Pobierz za darmo VLC player (patrz źródła) i zainstalować program. Otworzyć odtwarzacz i naciśnij "Plik" i wybierz "Otwórz urządzenie przechwytujące." To przeniesie Cię do digitizer.

• Naciśnij przycisk "Rekord" na urządzenie przechwytywania digitising i nacisnąć przycisk "Play" na magnetowid. Digitizer programu będzie teraz nagrać co ci są wprowadzanie do komputera, w tym przypadku, dane wejściowe pochodzące z magnetowidu. Kiedy skończysz wprowadzanie magnetowidu, naciśnij przycisk "Stop" na digitizer i magnetowid.

• Otworzyć swoje oprogramowanie do nagrywania DVD. Naciśnij "Plik" i następnie "Otwórz", aby znaleźć plik, który właśnie utworzony za pomocą VLC player. Dodawanie pliku do listy odtwarzania, miejsce puste DVD do nagrywania dysku DVD komputera i naciśnij przycisk "Burn" na oprogramowanie do nagrywania. Po kilku chwilach DVD wola eksmitować z zawartością magnetowid taśmą spalony na to.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net