Jak przesadzać kwiaty amarylis

04/07/2014 by admin

Jak przesadzać kwiaty amarylis


Amarylis jest często zmuszony do drzewa w środku zimy, w pobliżu świąt Bożego Narodzenia. Natomiast mogą być sprzedawane jako Roślina doniczkowa, amarylis również rośnie dobrze na zewnątrz na obszarach z łagodnymi zimami i trochę zamrożenie. Kiedy przeniósł się na zewnątrz, amarylis trzyma jego zielonych liści przez większą część lata i kwitnie późnym latem. Czy trwale transplantacja amarylis do ogrodu lub tylko na jeden sezon, więc właściwie robi zapewnia rośliny rosną i kwitną dobrze.

Instrukcje

1 rozłożone dobrze odwodnione łóżko ogród, który odbiera jasny odcień 2 - do 3-calowy warstwę kompostu lub torfu. Zastosowanie 0.907kg. 6-6-6 analiza nawozów do co 100 metrów kwadratowych z łóżka, a następnie pracy kompost i nawóz do góry 6 cali gleby.

2 każdy sadzenia wykopy na tej samej głębokości żarówki. Ustaw żarówki w otwór tak szyjce żarówki wyłania się nad powierzchnią gleby. Miejsce żarówki 12 wobec 15 cale apart w klastrach do 10 żarówek.

3 wody amarylis żarówek od razu po posadzeniu, nawilżanie góry 6 cali gleby. Wody jeden do dwóch razy w tygodniu, aby utrzymać ten poziom wilgoci w glebie.

4 rozprzestrzeniania 2-calowy warstwy mulczu nad łóżkiem, po rozpoczęciu nowego wzrostu. Chochoł pomaga zachować wilgotność gleby przy jednoczesnym zapobieganiu wzrostu niektórych chwastów.

5 wykopać i przeszczep żarówki co trzy do pięciu lat po liści umiera ponownie jesienią. Wykopać cebule i oddzielne nowe żarówki dziecka od matki żarówki, a następnie posadzić w odpowiednie odstępy. Podzielenie pomaga zapobiec łóżko staje się tłoczno.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net