Jak rozwiązać ludzi różnych ras

12/02/2010 by admin

Jak rozwiązać ludzi różnych ras


Wszystkich ras ludzkich akcji więcej podobieństw niż różnic, według projektu poznania ludzkiego genomu. Ostatnie badania cytowane przez projekt pokazał, że podobieństwa genetycznego treści i tożsamości wśród ludzi różnych ras jest 99,9 procent. Jednak jeśli chodzi o aspekty kulturalne, przekonań religijnych, fizyczne pozorów, nawyków żywieniowych i celne, wyścigi mogą być bardzo różne. Nie ma zasad regulujących jak rozwiązać ludzi różnych ras; Jednakże szacunek jest kluczowym elementem.

Instrukcje

1 określić, czy osoba, z którą chcesz adres woli być określone jako czegoś konkretnego. Ogólnie rzecz biorąc ludzie różnych ras nie spodziewaj się podchodzić inaczej. Jednak od czasu do czasu należy adres kogoś różne rasy w określony sposób. Na przykład jeśli masz rozwiązanie szef miejscowych plemion, może być rozsądne, aby wywołać ten osoba szefa i jego nazwa. Ostatecznie należy określić to w zależności od okoliczności.

2 adres osoby z szacunkiem. Na przykład przy użyciu Pan, Pani lub pani jest sposób szacunku do kogoś bez względu na ich rasę.

3 skonsultować się z ludzi, którzy wiedzą, że osoby, z którą chcesz adres informacje czy istnieje określony sposób należy zwrócić się tej osoby. Na przykład jeśli masz rozwiązanie tej osoby w środowisku zawodowym, należy rozważyć, jeżeli osoba ta jest lekarz, ambasador lub innego rodzaju publicznych lub profesjonalny rysunek. W tej sytuacji warto odnieść się do tej osoby jako Dr, Pan ambasador lub właściwego tytułu.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net