Jak stworzyć Model wulkan Tarcza

09/14/2012 by admin

Jak stworzyć Model wulkan Tarcza


Istnieją trzy główne rodzaje wulkanów, które istnieją na ziemi, wulkanów, calderas wulkanów i złożone wulkanów. Wulkan tarczowy różni się od innych, bo nie ma tradycyjnych wskazał górnej. Zamiast tego wulkanów są niskie i zaokrąglone, który przypomina tarczę leżącego na ziemi. Dokonywanie wulkan modele jest popularne szkolny projekt, który można osiągnąć używając niedrogich dostaw. Wulkan modele powinny być dokładne przedstawienie na zewnątrz wulkanu, jak również symulować erupcji wulkanicznej lawy.

Instrukcje

1 warstwę gazety rozłożone tabela lub innych powierzchni płaskich pracy ją chronić.

2 Umieść blachę na powierzchnię przeznaczoną do obsługi podstawy wulkanu. Zlokalizować kawałek tektury do wykorzystania jako podstawy wulkanu. Cięcie po stronie z karton za pomocą nożyczek będzie działać dobrze. Karton może być dowolnej wielkości, które lubisz, ale należy wyciąć kwadratowy kształt za pomocą nożyczek.

3 wyciąć górę od 473 ml. plastikowe butelki sody za pomocą noża. Dokonać cięcia pod niewielkim kątem. Obrócić butelkę nogami i stosowanie 1 łyżeczki kleju na dnie butelki. Umieścić butelki, klej side down, na centrum kartonu i naciśnij w dół. Umożliwić klej do wyschnięcia na jedną godzinę przed kontynuowaniem budowy.

4 początek formowania wulkan wokół butelki za pomocą modelowania gliny. Spread szeroki warstwą gliny wzdłuż podstawy tektury i budować wokół butelki do tworzenia łagodny kształt kopułą. Pamiętaj, że wulkanów nie mają ostrych szczytów jak inne wulkany. Czy kontynuować dodawanie więcej gliny, aż do osiągnięcia pożądanego kształtu. Nie należy umieszczać gliny wewnątrz butelki.

5 użyć ostre końcówki ołówka lub innym ostrym przedmiotem, do tworzenia małych kanałów, które są uruchamiane z otworu szczyt wulkanu do zewnętrznej krawędzi. Wprowadzić końcówkę ołówek, aż do około 1/8 cala głębokości i przeciągnij go wzdłuż powierzchni gliny. Stwarza to lawy kanałów dzięki którym lawa będzie płynąć gdy wulkan wybucha.

6 pozwalają modeliny do wyschnięcia na jedną do dwóch godzin.

7 lakierniczych gliny do osiągnięcia pożądanego zabarwienie wulkanu. Wulkanów nie są bardzo wysokie, więc powinno być nie czapki biały śnieg na górze. Wulkanów są różne odcienie brązowego i tan, i zielonej farby mogą być dodawane do reprezentowania drzew. Umożliwić farby do wyschnięcia na jedną godzinę przed przystąpieniem.

8 wlać 1/2 szklanki octu, trzy krople danie mydło i dwie do trzech kropli czerwony barwnik do butelki do żywności.

9 miejsce 3-4 łyżki sody oczyszczonej do centrum tkanki. Pociągnij strony tkanek i przekręcać je wraz z palcami do postaci woreczek.

10 usuwanie tkanki worek delikatnie do centrum wulkanu i Odsuń. Wulkan powinna wybuchnąć w ciągu 10-15 sekund.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net