Jak umieścić kolczyki w uszach szybko

07/10/2012 by admin

Jak umieścić kolczyki w uszach szybko

Mając przebite uszy pozwala większe możliwości accessorising, jeszcze w tym samym czasie to odpowiedzialność. Trzeba zachować czyste uszy przebili, i wszystkie kolczyki, które wiszą uszy muszą być również sanitarnych, aby zapobiec zakażeniu. Lepsza opieka bierzesz z uszu, tym łatwiej będzie umieścić na kolczyki szybko. Jeśli dziurki w uszach są czyste i sterylne, nie masz do walki lub wcisnąć aby kolczyki w, które będzie na bieżąco cały proces szybkiego.

Instrukcje

• Myj ręce wodą z mydłem. Pat im suchych. DIP wacikiem w alkoholu tarcie i wymaz dół plecach kolczyki, które zamierzasz wstawić do uszu. Jest to mądry praktyka swoje kolczyki czy nowy czy stary, jak to oczyszcza je z brudu i innych zanieczyszczeń, które potencjalnie mogłyby wstawić do przekłutych uszu.

• Weź świeży wacik i zimnica go hojnie z alkoholem. Wymaz z przodu i tyłu każdego ucha. To pomoże otworzyć się dziury, zapewniając, że kolczyki slajdów prawo w.

• Podstawka przed lustrem. Trzymaj swój płatku ucha, z jednej strony czyste, za pomocą kciukiem i palcem wskazującym. Pamiętaj, aby nie pokrycie dziury. Z drugiej strony okazja w górze twój kolczyk przez przednią część i, w jednym szybkim ruchem, przesuń tył drutu lub hak kolczyk bezpośrednio do otworu.

• Trzymać z przodu kolczyk w miejscu jedną ręką. Odebrać kolczyk z drugiej strony i przenieść go za swojego ucha, przesuwając ją mocno na powrót przewód. Wcisnąć kolczyk wrócił do swojego ucha, pozostawiając ułamek Cala przestrzeni pomiędzy twój kolczyk z powrotem i ucha. Z tyłu kolczyk powinien nie ściskając swój ucha w żadnym stopniu.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net