Jak usunąć gromadzeniu wosku na panelach podłogowych

11/12/2010 by admin

Jak usunąć gromadzeniu wosku na panelach podłogowych

Podłogi laminowane posiadają wygląd drogie drewnianą lub kamienne podłogi. Jednakże ponieważ laminat deseniem podłogi z drewna lub kamienia, to jest mniej kosztowne niż real thing. Nawet z ceną tańsze podłóg laminowanych będzie trwać przez całe życie z właściwej opieki. Jeden sposób, aby zachować swoje podłogi szuka ich najlepiej jest usunąć gromadzeniu wosku. Woskowej zabudowy spowoduje, że podłogi wydają się nudne i obskurny z żółtawym odcieniem. Można usunąć gromadzeniu wosku z kilku typowych artykułów gospodarstwa domowego.

Instrukcje

1 usunąć brud, kurz i inne zanieczyszczenia powierzchni z podłogi za pomocą miotły. Zamiatać gruzu do śmietniczka i odrzucić w najbliższej śmieci.

2 wypełnienia 5 galonów wiadro z 1-galonów gorącej wody. Wlać 1 szklanka amoniaku i 1/2 szklanki proszek do prania proszku do kibla. Użyj łyżką wymieszać elementów.

3 zanurzać mopa do mieszaniny. Miejsce za mopa na podłodze i zastosować ciśnienie więc mieszaniny wypływa z mopem. Powtórz ten krok kilka razy, aż zostały zalane niewielki fragment podłogi.

4 szorować podłogi energicznie z mopem. Powtórz kroki 3 i 4, aż zostaną usunięte gromadzeniu wosku z sekcji małych. Gromadzeniu wosku jest usuwane, gdy żółtawy odcień jest już widoczny na podłogi.

5 przejście do innej sekcji małych podłóg laminowanych. Powtórz kroki 3, 4 i 5, aż zostaną usunięte wszystkie wosk z podłogi.

6 odrzucić zawartość wiaderka. Spłukać wiaderko i wycierać czystą schłodzić bieżącą wodą. Napełnij wiadro zimnej wody.

7 nasycić czyste mopa w wodzie i wycisnąć nadmiar płynu. Spłukać podłóg laminowanych z mopem. Wytrzeć podłogę czystą kilka ręczników.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net