Jak usunąć plamę pokładu z bocznicy

06/08/2010 by admin

Jak usunąć plamę pokładu z bocznicy

Plama pokładu poprawia kolory talii dodając bogate odcienie i błyszczący połysk. Barwienie może również chronić swój pokład przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych i wilgoci. Podczas procesu barwienia, kropelki lub plamami Roztwór barwiący może skończyć się na twój dom jest siding winylowy i odwracać uwagi od wyglądu Twojego domu. Przenieść szybko usunąć pokładu barwienia z bocznicy zapobieganie plamy stały.

Instrukcje

• Umieścić na okulary ochronne i maskę. Opary z pokładu plama i roztworów czyszczących może być żrący i palić oczu i nosa.

• Aby lekko mydłem rozwiązanie w wiadrze przy użyciu gorącej wody i mydła zwykłe danie. DIP szmatką lub gąbką do roztworu i natychmiast przetrzeć pokładzie plamy rozchlapać możliwie jak najszybciej. Zimnica nieprzerwanie przez pięć minut, aby zmiękczyć plamę.

• Użyć handlowego roztworu czyszczenia, jeśli przy użyciu Roztwór barwiący zawieszone lateksu lub wody. Przykłady obejmują Mötsenböcker w momencie wyniesienia linii produktów, jego PVR farba i lakier Remover i #5 do usuwania farby lateksowe i Opeka Labs smarowane Lightning roztworów czyszczących. Stosować zgodnie z zaleceniami konkretnego produktu wytyczne moczenie poważne plamy w roztworze przez co najmniej 10 minut przed szorowania lub ocierając.

• Użyj PVC czyszczenia jak Premier PVC Cleaner jeśli próbuje usunąć plamę ropy naftowej zawieszone pokładu z bocznicy. Takie środki czyszczące można zazwyczaj uzyskać w hobby i rzemiosła sklepy. Można także użyć do usuwania farby olejnej jak Mötsenböcker w #4 Graffiti Remover. Zastosowanie i odczekać 10 minut do czyszczenia do rozpuszczenia plama oleju bazowego przed użyciem ogólnego czyszczenia do otrze.

• Wytrzeć z wody i szmata i opisz swoje efekty czyszczenia. W razie potrzeby powtórz kroki 2 i 3, jeśli zabarwienie pozostaje. Pozostawić do wyschnięcia. W zależności od klimatu to może potrwać kilka godzin.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net