Jak usunąć plamę wosku świeca z tkaniny

01/20/2011 by admin

Jak usunąć plamę wosku świeca z tkaniny


Świec dodaje ciepła i atmosferę do każdego pomieszczenia, zwłaszcza gdy świece są zdobienia pięknie zastawiony stół. Jeśli wosk jest przypadkowo rozlany lub poplamiony na tkaniny, takie jak obrus, serwetki tkaniny lub ubrania, można utworzyć niechlujny, tłuste plamy. Staranne i dokładne usuwanie wosku świeca z tkaniny zapewni plama jest usuwany z zachowaniem warunków sieci szkieletowej.

Instrukcje

1 pozwalają wosk do utwardzenia, jeśli jest jeszcze miękkie. Stosowanie lodu twardnieje, jeśli trzeba. Delikatnie zeskrobać.

2 miejsce na deskę do prasowania tkaniny barwione wosk, a następnie leżał stary ręcznik kuchenny, nie chcesz na plamy z wosku. Rozgrzewka z żelaza do ustawienia ciepła "Medium". Żelazo ręcznikiem, aby stopić wosk pod spodem. Ciepło przenosi wosk z tkaniny stary ręcznik.

3 zmienić na inny stary ręcznik, w razie potrzeby i w dalszym ciągu żelaza plam, dopóki nie zostały zniesione wszystkie wosk z tkaniny.

4 wlać rozpuszczalnik pralnia chemiczna na czystą gąbką. Zmaza rozpuszczalnik na pozostałości wosku świeca tłuste na tkaninie. Pralnia chemiczna tylko tkanina może być wniesiona do pralni chemicznej w tym momencie wszelkie tłuste pozostałości lub pigmentu z wosk usuwane.

5 prania tkaniny, zgodnie z instrukcją oznakowania opieki za pomocą proszek do prania i wybielacze kolor kasa usunąć wszelkie resztki świec woskowych plama lub pozostałości. Pozostawić do powieszenia suche jak suszenie w suszarce określi wszelkie plamy, które wciąż pozostają.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net