Jak usunąć plamę wosku świeca z ubrania

04/28/2015 by admin

Jak usunąć plamę wosku świeca z ubrania


Tam jest nie trzeba wyrzucić inaczej dobry kawałek odzieży tylko dlatego, że plama wosk świecy. Użyć odpowiednie produkty i metody usunąć wosk z odzież bez uszkodzenia tkaniny.

Instrukcje

1 zeskrobać hartowane wosk z odzieży. Nóż do masła umożliwia ociosać wosk. Jeśli wosk jest świeży i nadal miękki, przejechał go na kilka minut, aby zabezpieczyć to kostkę lodu.

2 Rozgrzej żelaza do najniższego ustawienia ciepła. Upewnij się, że żelazo jest zestaw do wytwarzania nie pary.

3 ustanowić brązową papierową torbę na deskę do prasowania. Worek powinien być zwykły nie drukowania, lub atrament może przenieść do odzieży.

4 umiejscowienia wosk barwione części odzieży na górze torby. Leżał kolejny zwykły brązowy papier woreczek na plamę woskiem.

5 Uruchom żelaza nad górnym papierową torbę. Przenieść żelaza w ruchu kołowym i utrzymanie go w ruchu przez cały czas. Wosk topi się i wchłania się do worka brązowego papieru.

6 zmienić zarówno torebki brązowego papieru, gdy zauważysz, że ciemna plama na górę worka. To będzie wskazywać, że wosk jest przeniesienie do worka. Umiejscowienia obie torby tak, że plama wosk jest na czystej okolicy. Nadal do prasowania, obracanie torby, w razie potrzeby, aż wszystkie wosk jest odzież.

7 leczyć plamy barwnika, który mogą być pozostawione na odzież z wosku świeca. Wlać trochę alkoholu tarcie na barwione obszaru odzieży. Konieczne jest tylko niewielką ilość alkoholu.

8 blot plamę z czystą, białą szmatę do usuwania barwnika. Nadal blotting, przejście na czyste części RAG często, aż barwnik jest poszedł.

9 gąbka barwione obszaru czystą wodą, aby usunąć wszelkie pozostałości. Prania ubrania jak zwykle.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net