Jak usunąć suszone Gorilla Glue z tkaniny

02/27/2013 by admin

Jak usunąć suszone Gorilla Glue z tkaniny


Gorilla Glue jest popularny, ponieważ kije do niczego i nie puścić. To jest wielki, kiedy używasz go do projektu, ale straszne gdy masz go na ubrania lub home Decor tkaniny. Stronie internetowej Gorilla Glue stwierdza, że Gorilla Glue nie można usunąć z ubrań i że najlepiej do dysponowania zabrudzonych elementów, ale z trochę Kolanko smaru i trwałość, można usunąć Gorilla Glue z większości tkanin.

Instrukcje

Jak usunąć suszone Gorilla Glue z tkaniny

1 skórki lub zdjąć nadmiar kleju który zgaśnie. Należy uważać nie wobec rwać albo inaczej uszkodzi materiału, jak to zrobić. Może nie być w stanie odkleić tylko usunąć wszelki ów możesz.

2 namoczyć tkaninę w acetonie. Aceton będzie rozluźnić więź między klej i tkaniny. Jako materiał wchłania, delikatnie spróbować skórka się kleju. Jeśli to nie robi się, moczyć go dłużej i spróbuj ponownie. Powtórzyć ten proces, dopóki nie zostały usunięte wszystkie kleju, a następnie umyć tkaniny w ciepłej, mydlanej wodzie. Należy sprawdzić ukryte niewielkiego fragmentu tkaniny przed moczenie w acetonie, jak aceton może zrujnować niektóre tkaniny, zwłaszcza winylu.

3 spróbuj lakier cieńsze lub Terpentyna jeśli aceton jest nieskuteczne. Wykonaj te same metody wymienione w kroku 2, będące również sprawdzić małe poprawki przed rozpoczęciem. Upewnij się, aby to zrobić w dobrze wentylowanym miejscu, aby uniknąć Wdychanie oparów. Terpentyna ma silny zapach, który jest bardziej trudne do usunięcia niż acetonu, więc wziąć to pod uwagę, jeśli używasz go na domowych tkaniny, takie jak Tapicerka kanapa.

4 zakup usuwania kleju handlowej, przemysłowej wytrzymałości z magazynu sprzętu. To będzie rozpuścić klej i sprawiają, że łatwo usunąć, ale mogą także uszkodzić twój tkanina. Testowania części tkaniny jak do usuwania kleju będzie wpływ leczonego obszaru.

5 dokładnie umyć swoje tkaniny, niezależnie od tego, jaka Metoda używasz, najpierw z mydłem i ciepłą wodą, następnie w pralni, jeśli to możliwe.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net