Jak uszyć spódnice dekorator łóżko

08/06/2016 by admin

Jak uszyć spódnice dekorator łóżko


Dodanie spódnica łóżka mogą znacznie zmienić ogólny wygląd sypialni. Łóżko spódnice pomocy, aby ukryć elementy, które są przechowywane w łóżku dodając odrobinę funkcjonalne i eleganckie do łóżka. Niestety większość Komplety pościelowe nie zawierają pasujące łóżko spódnice. Nie martw się, co spódnica łóżka, który działa z bieżącego łóżko i pościel to projekt, w ramach możliwości nawet początkującym kanalizacji. Najlepszy ze wszystkich, jeśli Twoje łóżko spódnica w neutralnym kolorze będzie można używać spódnica łóżka przez wiele lat, nawet jeśli zmienisz na łóżku.

Instrukcje

1 środek łóżka z taśmy pomiarowe do określenia wymiarów swojej łóżko spódnica podszewka i ile tkaniny bawełnianej ty potrzebować wobec zakupić. Zmierz długość i szerokość sprężyny pole. Również zmierzyć z góry na wiosnę pole do podłogi. Te posłużą jako wymiary Twojej podszewka.

2 środek i pokroić okładzin według wymiarów sprężynowymi. Podczas oznaczania od pomiarów, odjąć jeden cal od szerokości i 1/2 cala z długością, więc twój podszewka jest nieco mniejsze niż pole wiosną.

3 wyciąć Tkaniny dekoracyjne. Wymiary, które zebrane wcześniej umożliwia środek na swojej stronie i stopa panele. Dodać 4 cali Szerokość mierzona wcześniej dla obu paneli. Dodać 2 cali długości, które wcześniej mierzyć zarówno panele. Powinien mieć trzy panele całkowitej, dwa panele boczne i jedną nogą panelu.

4 -pinowe panele w miejscu. Rozpocząć z jednego panelu naraz. Umieść podszewka w miejsce na sprężynowym zapewnienie, że możesz przypiąć panele dokładnie. Szpilka tkanina w miejsce wzdłuż dolnej części tkaniny, tak aby szwy wewnątrz. Szpilka pierwsze boczny panel błony śluzowej w odpowiednim miejscu. Sprawdź, Czy lubisz jak daleko w dół spódnica łóżka zawiesza się po zakończeniu. Kontynuuj ten proces aż mają przypięte każdy panel do błony śluzowej.

5 Sew bezpośrednio nad kołkami, które umieściłeś w tkaninie wcześniej, z maszyny do szycia. Upewnij się, że prawo stronach tkaniny są razem.

6 określić swoje hem. Miejsce spódnica łóżka na sprężyny. Określić, jak daleko od ziemi ma hem spódnica łóżka. Fold tkaniny pod do żądanej wysokości i pin w miejscu. To dla wszystkich trzech stron niedokończone każdego panelu. Kontynuuj ten proces aż mają przypięte hem w miejsce dla każdego panelu.

7 szyć hem w miejsce przy użyciu maszyny do szycia. Utrzymać tak prostej krawędzi jak to możliwe podczas szycia brzeg aby uniknąć produktu końcowego, który jest Krzywy.

8 usunąć kołki z spódnica łóżka i podszewka.

9 Umieść swój gotowy dekorator łóżko spódnica na sprężyny i umieścić swoje łóżko z powrotem razem.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net